Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po-Pá 8-19
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Co je v domě??
16.01.2015
výdejna Praha
osobní servis a výdej objednávek Osobní odběr objednávek zajištěn Osobní servis Potřebujete poradit?? telefon 778 088 158 Jak a co nabízím?: ... číst celé
17.09.2016
Podle Gusta Obchod
Podle Gusta Obchod Praha Kontaktujte nás na telefonu 778 088 158. Nákup lze vyzvednout v centru hlavního města. osobní servis a doručení po dom... číst celé
01.01.2019
Inca Botanica ihned na prodej Praha
Všechny produkty nakup přímo zde!  Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky. Osobní servis a doručení po domluvě předem na celé Praha... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
ProLibertate.cz ProLibertate.cz
Odborné, sdružení právníků, které hájí hodnoty, jako je lidská důstojnost, právo na soukromí číst celé
Zobrazit všechny články
Navštivte nás

Potřebujete informace - poradit?

osobní servis a doručení po domluvě předem po celé Praze - servisní dny:

Pondělí -Pátek 8 - 17 hod. Sobota a neděle ZAVŘENO.

převzetí zboží a malých objednávek.

E-mail prodej@podlegustaobchod.cz

zboží můžete nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem.

Provozovatelem podle Gusta obchod je

je firma Obchod online s.r.o. IČ: 09879552

  1. Úvod
  2. Info
  3. Zákony
Vesmírné zákony

Poznej a pochop Univerzální - Vesmírné zákony života - pravidla pro planetu Zemi. Autorem těchto pravidel je sám život - Stvořitel. 

Klíč ke šťastnému životu a cesta k životnímu poslání - informace zaměřené na sebepoznání, práci s energií a pochopení vesmírných zákonů.

Vesmír je energetický systém a i Já jsem jeho součástí. Tak jako pro vás tak i pro mne zde na Zemi platí stejná a neměnná pravidla. Jsou to Vesmírné - Universální - Boží zákony. 

1, Vesmírný zákon

Zodpovědnost: V této inkarnaci Já jsem zodpovědný sám za sebe

2, Vesmírný zákon

Svoboda: Já jsem bytost láskyplná k sám k sobě, která nic nemusí, která si vždy může vybrat minimálně ze dvou možností.

3, Vesmírný zákon

Rovnost: Všichni zde na Zemi jsme si rovni. Lišíme se POUZE stupněm vývoje a poznání. 

4, Vesmírný zákon

Láska sám k sobě: Miluji sám sebe, jinak nemohu milovat nic a nikoho. 

5, Vesmírný zákon

Příčina a následek: Každá příčina má svůj následek, každý následek má příčinu, vše co vyšlu se mi vrátí.

6, Vesmírný zákon

Protiklady: Zákon protikladů není DOBRO a LEŽ, ale LÁSKA a STRACH

Největší ovládací a černá magie dnešní společnosti a systému: být slušný = Slušnost = faleš, lež, přetvářka, loyalita neznamená být dobrý = jsi otrokem. Pošlušnost není SVOBODA.

Pouze Upřímnost = LÁSKA. Nechci a nemohu lhát, zejména SÁM SOBĚ.

Lež je nejhorší provinění proti všem vesmírným zákonům. Lhaní je největší nesvoboda na světě. Já se tady proto nebojím, co vy lidi nato, když tyto řádky čtete a jak to přijmete. 

Já jsem zodpovědný za svojí svobodnou volbu a jen sám za sebe. Protože jsem nezávislý a nejsem nikým a ničím ovládán. Já jsem svobodná bytost, který si vybral SVOBODU. Mám svobodnou volbu, vybral jsem si být zodpovědný sám za sebe a Já jsem připraven obdržet od Vesmíru odpovídající následky. 

Já Jsem svobodný člověk, Já Jsem Tvůrce na planetě Zemi a Já jsem připraven vzít Zodpovědnost za svůj vlastní život.  Je to moje základní svobodná volba, jak naložím se svým vlastním životem. Já jsem se svobodně rozhodl k lásce sám k sobě před strachem v každé mé životní situaci. 

SVOBODU sám k sobě si uvědomuji v každé mé životní situaci. Svobodu si hlídám proti všem manipulacím. Soustředím se pouze sám na sebe, na sebe uvnitř, to co cítím v srdci. Poté vždy nastupují pocity a instinkty, jak mne někdo nebo něco chce něčím manipulovat. Patří mezi ně MUSÍŠ to dodržovat, NESMÍŠ toto psát či říkat, popros nás o svolení, měl bys to odstranit, buď poslušný k nařízení, dodržuj zákony, buď hodný, my to s vámi myslíme dobře a další zaklínací prvky černé magie, kterými systém ovládá lidi na této ZEMI. Tak vždy poznám, kdy mne chce někdo manipulovat a kdo a proč mne chce OVLÁDAT.  A že to se mnou někdo myslí dobře?? Ať se raději každý stará sám o sebe a bere si Zodpovědnost sám za sebe.  

Já jsem ta jediná Boží Přítomnost, která je zde činná - Já jsem magnet na dobré události, na dobré skutečnosti, já jsem magnet na dobré bytosti, které mají zájem být se mnou si rovni. Já jsem chráněn, Já jsem pod nejvyšší BOŽÍ ochranou a nic a nikdo mi nemá co nařizovat. 

Novinky z našeho blogu

ProLibertate.cz
ProLibertate.cz
Odborné, sdružení právníků, které hájí hodnoty, jako je lidská důstojnost, právo na soukromí číst celé
❤ Kristus se vrací – Dopis 6 - část 1
❤ Kristus se vrací – Dopis 6 - část 1
Vše, co je špatné, V SOUČASNÝCH DEKADENTNÍCH SPOLEČNOSTECH vašich obrovských bezduchých měst vzniklo ze Síly Ega. Je to zdroj všeho zla, lhaní, zvrác... číst celé
Dnes má svátek Medard - 8. 06
Dnes má svátek Medard - 8. 06
Nevíte si rady co letos vybrat? Pro Medarda máme dárek k svátku ihned na prodej. ❤ Dárky pošleme všem i na druhou adresu po celé ČR ❤ číst celé
Badatel
Badatel
Najčítanejšia a najobľúbenejšia stránka o zdraví a celostnej medicíne na slovenskom a českom internete číst celé

  

Výdejní místo je také pro e-shop STÁČÍRNA. Pokud Vám telefon ihned nezvedneme, jsme v danou chvíli zaneprázdnění a hned, jak to bude možné, zavoláme zpátky. Děkujeme za pochopení

PodleGustaObchod.cz-Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz