Zastavte se na naší prodejně Praha 1

Můžete u nás nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem.

Podle Gusta obchod
Národní 9, Praha 1
prodejna je uvnitř v domě

Po - Pá: 12:00 - 19:00 hod.

Provozovatel eshopu www.podlegustaobchod.cz,

je společnost Objednejte u nás s.r.o

Prodejna

arr3Provozní doba prodejny Praha 1Prodejna na Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha... arr3Naše prodejna = podle Gusta ObchodPodle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9,... arr3Inca Botanica na prodejně Národní 9, Praha 1Všechny produkty nakup přímo zde! Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky na... arr3Doručení na druhou adresu - Pošli posly, posly pošli po celé Praze!Kup krásný dárek zde a my ho doručíme jako překvapení na druhou adresu pro obdarovaného. Na e-shop... arr3MALL POINT & UloženkaS radostí vám oznamujeme, že e-shop Mall.cz nově zahájil spolupráci s Uloženkou a naší prodejnou na...

Nejprodávanější

Cena pro vás: 399,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 1 798,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 119,00 Kč
Dnes

TOP Slevy

Cena pro vás: 796,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 477,00 Kč
Dnes


MALL POINT & Uloženka

S radostí vám oznamujeme, že e-shop Mall.cz nově zahájil spolupráci s Uloženkou a naší prodejnou na Národní třídě č. 9. Skvělá dostupnost v centru!!

Rychlé odbavení, to je podle Gusta obchod na Národní 9. Od letošního roku bude využívat také naší prodejnu a výdejní místo na Národní třídě číslo 9, dům F. Topič. Najdete nás na domě pod označením Uloženka & MALL Point Praha 1.Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha-Praha 1. Jsme uvnitř v domě na Národní třídě číslo 9. Jak se k nám dostanete, kdy a jak je pro Vás partnerská pobočka otevřena. Tady se nám dveře netrhnou, tak ty prosklené dveře otevři. Otevřeme oči i vám, prodejna je přímo naproti - přesně podle Gusta obchod:

To chci

Otevřeno:

Po: 12:00 – 19:00
Út: 12:00 – 19:00
St: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00
Čt: 12:00 – 19:00
Pá: 11:00 – 13:00 | 14:00 – 19:00
So-Ne a Státní Svátky: zavřeno

Ostatní informace

Telefon na obsluhu prodejny: 776 030 228

Prodejna Národní 9, Praha 1 - přijeďte za námi

Pro ty, co si jsou pro svojí zásilku: Pobočka přijímá úhrady zásilek platební kartou, a je bezbariérová. Pobočka se nachází v centru Prahy, přímo na ulici Národní, poblíž Národního divadla.

Svojí internetovou objednávku zde můžete nejenom vyzvednout, ale i obráceně podat - poslat. Prodejna je podací místo pro ostatní internetové obchody, které to k nám mají blízko.

Podle Gusta obchod Praha 1 tak patří mezi vybraná odběrná místa označená MALL Point. Patříme tedy mezi další prodejny Mall.cz, kde si můžete osobně vyzvednout svůj internetový nákup. A platit můžete, pokud chcete až na místě, platba kartou je u tohoto obchodu již samozřejmostí.

Někomu tedy vyhovuje doručení zboží až do domu, jiný si zase pro vybraný produkt k nám rád dojde osobně na prodejnu. A proč? Nechte se podat. Máme tu také vlastní, velmi zajímavý sortiment zboží, který si zde mnoho zákazníků přikoupí. Tím, že tu naši zákazníci v centru Prahy pracují, odnesou si vše najednou. 
Jsme vám blízko, jsme v centru, kousek od Václavského Václaváku, kousek od stanice metra, přímo u stanice tramvaje

Nechte se také vlákat do našeho domu. 98% zákazníků zejména z Prahy 1 a okolí náš obchod doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost již po dlouhou dobu jako jejich vybrané místo Uloženka osobní odběr. Jsme jejich oblíbená prodejna výdejní místo. Osobní nákup spojení s online objednávkou, osobní poradenství a servis pana Gusty u nás na jedničce prostě vede. 

Nákupní galerie MALL.cz prodává již od roku 2000 online široký sortiment, kvalitní služby a perfektní servis. Eshop má svůj vlastní obrovský sklad za Prahou. V jeho nabídce najdete zejména vekeré bílé zboží, elektroniku, foto, sport, hračky, design a styl, PC a mobily, chovatelské potřeby, šperky, módu, hračky, hobby amnoho a mnoho dalších z jejich dalších eshopů. Tak si něco z jejich nabídky něco krásného, užitečného vyberte a osobně si můžete vyzvednout podle svého Gusta právě zde