Zastavte se na naší prodejně Praha 1

Můžete u nás nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem.

Podle Gusta obchod
Národní 9, Praha 1
prodejna je uvnitř v domě

Po - Pá: 12:00 - 19:00 hod.

Provozovatel eshopu www.podlegustaobchod.cz,

je společnost Objednejte u nás s.r.o

Prodejna

arr3Provozní doba prodejny Praha 1Prodejna na Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha... arr3Naše prodejna = podle Gusta ObchodPodle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9,... arr3Inca Botanica na prodejně Národní 9, Praha 1Všechny produkty nakup přímo zde! Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky na... arr3Doručení na druhou adresu - Pošli posly, posly pošli po celé Praze!Kup krásný dárek zde a my ho doručíme jako překvapení na druhou adresu pro obdarovaného. Na e-shop... arr3MALL POINT & UloženkaS radostí vám oznamujeme, že e-shop Mall.cz nově zahájil spolupráci s Uloženkou a naší prodejnou na...

Nejprodávanější

Cena pro vás: 249,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 629,00 Kč
Dnes

TOP Slevy

Cena pro vás: 699,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 987,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 359,00 Kč
Dnes


Prodej » Prodej vín bez alkoholu
Prodej vín - dealkoholizované víno na jednom místě

Mám tady pro vás nabídku vín dobrou, jářku velmi dobrou. Zde je prodej vín bez alkoholu. Zajdi k nám osobně do centra města. I víno bez alkoholu je dobré - tak si vyber podle svýho Gusta. Vybral jsem pro vás moravská i zahraniční vína s nejlepším poměrem kvalita a cena. Kup to u Mě - máš to tady a teď hned, odnes si víno rovnou z prodejny.

Free wine 0,0% podle Gusta obchod Praha 1.Nechte se také vlákat do našeho domu a vyberte si. 98% zákazníků náš obchod doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost z Uloženka a MALL Point. Jsme jejich oblíbená prodejna a výdejní místo. Osobní nákup spojený s online objednávkou, osobní poradenství a servis prostě vede. Jsme pro všechny na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko.

Jak se k nám dostanete, tady je mapa a souřadnice.

Jak se k nám dostanete - vybírejte zde

Podle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Jako, dárek, pro na zábavu nebo jen tak. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9, vchod do domu je zde, vedle pobočky Raiffeisenbank a lékárnou, na domě je modrá cedule Národní číslo 9, PSČ je 11000 Praha 1. Potřebujte poradit?

Podle Gusta - Národní, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno

Po - pátek, So-Ne a Státní Svátky: zavřeno. Telefon na prodejnu: 776 030 228. Dostupnost MHD: Nedaleko tramvajové zastávky Národní divadlo, linky 6, 9, 18 a 22

Zajímáš se o 0,0% víno k svátku, k narozeninám? Jukni do našeho e-shopu, klikni zde a

Dealkoholizované víno na jednom místě - prodej vín. Vína z mnoha zemí i oblastí, výběr zajímavých odrůd. Výběr známých značek. Prodejna vína Podle Gusta obchod Národní třída č.p 9, Praha 1. Jsme v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9, vedle Raiffeisenbank, cca 50 metrů od Národního divadla.

Ten nejlepší a nejkomfortnější způsob, jak si vychutnat víno, kdekoliv a kdykoliv když nechcete pít alkohol. Kup si také víno s příběhem přímo u Gusty. Stačí vzít za kliku, otevřít ty skleněné dveře v domě a víno je vaše. Víno, které už chutná všem, kteří nechtějí či nemohou pít alkohol. Skutečně opravdové víno s plnohodnotnou vůní, barvou i chutí.

Skočte k nám nakoupit vína bez alkoholu a také dárková balení či sestavy a sety na ochutnání.. Kamenná prodejna v Praze se postará o všechny zájemce. Patří k nim také řada lidí, kterým alkohol nedělá dobře, nebo jim prostě nechutná. To proto mají u nás osobní odběr zdarma.

Vinotéka je to sice malinká, ale co se nevejde do prodejna, má Gusta po ruce ve svém skladu. Položky označené na e-shopu Kup víno k odběru ihned Praha 1 si každý zájemce může ihned odnést. Prodáváme všechny námi nabízená i bez objednání online - ihned. Výběr všech pro nás dostupných evropských značek. Po registraci je pak konečná nákupní cena ještě nižší. Myslete taky trochu ekonomicky a samozřejmě i politicky. Takhle by to dál nešlo. Nižší ceny už nikde jinde nenajdeš. Já rozumím tý tvý Heuréce, srovnávačům, ale ta ti slevu nedá. Kurva Halík, nižší, ceny máme opravdu nižší. Víc kupuj přímo zde, vybírej a zajdi a nakup hned to co vidíš dnes na prodejně a odnes ihned. Budu mít prémie vyšší. Máš to u mě. Politicky, myslet, hlavně u toho nákupu myslet politicky. Prodejna je pro zákazníky otevřena každý pracovní den.

Prodej vín bez alkoholu ze všech koutů Evropy, ze všech nejlepších oblastí, vína od nejlepších vinařů. Pečlivý výběr odalkoholizovaných vín. Zaujme vás jejich prémiová kvalita. Přesně podle tvýho Gusta.

Nákup odalkoholizovaného vína je pro mnohé o mnohem složitější než u ostatních nápojů. Zatímco u luxusních alkoholů jde většinou o dárek, u vína bez alkoholu to tak jednoduché není.

Navíc, stejně tak jako u vína klasického - normálního do láhve nevidíte a dopředu nikdo nemůže odhadnout, co vlastně kupuje. Proto je tak často nutná pomoc zkušené obsluhy našeho obchodu, majitele, vedoucího, prodavače v jedné osobě. Těch, kteří vám dokáží v Praze poradit je ale zatraceně málo. Tak, kde víno bez alkoholu dobře nakoupit a přitom se tak úplně nespálit? U vína bez alkoholu nikdy nekupujete v cenových hladinách pod 100 Kč, nikde a nikdy můžete víno prakticky koupit  kdekoliv, či snad v kterékoliv večerce. Pražáci a lidé, kteří k nám do centra města jezdí za prací si své běžné víno nejčastěji kupují víno v blízkých supermarketech. Jejich důvod je jednoduše velmi prostý. Tyto obchody jsou pro ně snadno dostupné třeba hned u metra a najdou tam docela slušný výběr vína v nižších a středních cenových kategoriích. Nikdo tedy víno nehledá a na Praze 1 už vůbec nemusí za nim cestovat. Každý kdo chce, tak si ke svému běžnému nákupu běžných potravin přidá tu svojí oblíbenou láhev vína. Ovšem klasického-normálního vína, které obsahuje alkohol. 

Jinak je tomu u nealko-dealko vín. Ty prakticky v centru Prahy v regálech marketů nenajdete. Druhou možností, kde hledat pro své potřeby víno bez alkoholu jsou specializované vinotéky. Opět, v centru Prahy je jich hodně. Tam už to není jako v marketu, ve vinotéce nejste no name zákazník. Zejména zákaznice vyhledávají specialisty na vína, kteří umějí poradit, doporučit, pochválit a přidají i informace o víně, o kterých žena ani neví, že existují. Jejich nákup vína ve vinotéce lze přirovnat k nákupu zážitků. Ale co, dělat, když všude narazíte na skvělé odborníky, včetně sommeliérů, ale vína bez alkoholu nevedou, či mají jen velmi omezený, základní sortiment?

Zbývá vám hledat na internetu a nebo se klasicky ptát v okolí. Chcete koupit víno? S nákupem vína bez alkoholu v těhotenství je to stejné, jako když vás bolí zub. Jdete přeci k zubaři, také nehledáte specializovanou opravnu obuvi. Osvětu a vysmátou reklamu na víno v televizi, jak jedou naši mladí po zelené také nenajdete. Reklama na nealkoholická vína neexistuje. Jediné, co funguje je doporučení od spokojených zákaznic a jejich partnerů na náš obchod, jejich osobní zkušenosti.

Existuje poslední možnost, jak koupit víno a to je návštěva u vinařů ve vinařských obcích. No, to byl pouze vtip. Tam se vám pravověrní a vysmátě bodří moraváci vysmějí. Jako kdyby na jižní Moravě nežili nemocní, kdyby se tam nebraly léky, kdyby se tam nesportovalo, jako kdyby tam tam jejich ženy nekojily jejich děti. Hlt vína bez alkoholu u vinaře nekoupíte. Kdepak, to se u cimbálu nevede. Takhle kus špeku, uzené, nějaký ten okurek a pohárek vína, to jo.

Prodej vín bez alkoholu, které se k nám dováží z Francie najdete přímo u Gusty. Francouzské víno v nealkoholické podobě si můžete koupit přímo zde. Získává si stále více a více velkou oblibu. Do Česka se z Francie dováží několik značek. Ta nejstarší dealko značka na našem trhu, ta nejlepší, nejkvalitnější a nejznámější právě je v prodeji ale jen u nás. Bílé i červené hrozny pocházejí z jižní Francie. Tam se vína značky Bonne Nouvelle připravují náročnou a drahou metodou, při níž se nejprve vyrobí klasické víno, ze kterého se pak odstraní alkohol. Zůstává ho v něm ještě méně než v nealkoholickém pivu. Tři nejznámější odrůdy jsou elegantní linie dealkoholizovaného vína, vytvořené pro všechny, kteří se z libovolného důvodu konzumaci alkoholu vyhýbají a chtějí si dopřát sklenku dobrého vína. Bez bílého odrůdového vína Chardonnay, bez růžového odrůdového vína Syrah, bez červeného odrůdového vína Merlot se v mnoha pražských domácnostech neobejde téměř žádná víkendová či slavnostní příležitost. A co já mám informace, tak se pije i na služebně Městské policie po službě, používá dokonce i při bohoslužbách v okolí naší prodejny, na našem Starém městě pražském.

Nejvyhledávanější a nejkrásnější částí Prahy je nepochybně Staré Město pražské. Toto historické centrum je plné významných památek. Tisíce turistů tu najdou stovky nejdražších pražských obchodů či restaurací, ale o dealkoholizovaná vína tam rozhodně nezakopnete. Tím, že jsme také na jedné z nejoblíbenější turistické trase, přímo u Národního divadla, mnoho nadšených turistů nakoupí 0,0% vína pro svojí potřebu právě u nás. Dealko vína si vozí jako nealkoholický suvenýr z Prahy. Odalkoholizované víno je velkou vášní i v našem domě. Je to naprosto jedinečný nápoj nabízející obrovské spektrum chutí a vůní. Merlot je také jediný nápoj (kromě dobré kávy), který piju celý den v práci. Je to naše nejprodávanější červené nealkoholické víno. Francouzská odrůda mu propůjčila bohatý buket i lahodné tělo. Je to MOJE VÍNO, symbol kvality a tradice. A to moje tělo má rádo. Poznejte také naše skvělá vína z Francie - jako moje tělo.

Pokud provozujete bar, kavárnu, fitko, vinárnu, Gusta mám názorně také ukáže, jak zvýšit svůj prodej v přidáním byť jen jedné položky vína bez alkoholu. Kdo u nás také nakupuje?

Autokempy

Motoresty

Fitness

Pensiony

Cyklo stánky

Kavárny

Sportovní

Plavecké stadiony

Welness


Oblíbené víno kupte online a vyzvedněte v prodejně. Nejlepší sortiment, naše vína i zahraniční, nejlepší eshop s nealko vínem. Prodejna a výdejna Praha. Značky a vinaři, které jinde nekoupíte. Levná doprava po celé ČR.

Ve většině restaurací chybí v menu jedna položka. Pokud přemýšlíte, jak zvýšit prodej v restauraci, tak právě tato položka dokáže udělat své. Zvýší nejen prodej, ale má pozitivní vliv i na spokojenost hostů a jejich opakovanou návštěvnost. Její absence v menu je zbytečná. Měla by ji mít ve svém lístku zařazenou každá restaurace.

Jsou prostě dny a situace, kdy k vám přijdou hosté s dětmi, sportovci, politici, umělci, lékaři, učitelé nči ti, co jsou součástí party ale jsou tam autem. Nebo pár, kdy žena je těhotná. Slaví pro ně významnou událost. To, že se už v podniku nekouří se bere jako samozřejmost a dobré jídlo si také jistě vyberou.

Ale co si mají při takové příležitosti objednat k pití? Má si ten, kdo zrovna nemůže pít alkohol u vás v podniku připít kolou? A zde je právě váš nevyužitý prostor, jak si zvýšit povědomost o vašem podniku a přímý prodej na place = větší zisk. Stačí maličkost, zavolat Gustovi a mít v nápojovém lístku zařazeno nějaké jeho nealkoholické víno.

V dnešní době si může každý zákazník může na doma vybírat ze širokého výběru nealkoholických vín, ale v běžné gastronomie nené téměř nikde.

Pokud se rozhodnete to změnit - volte jedničku a přidejte od nás na svůj lístek jedno skvělé víno bez alkoholu. Ideální situace pro vaše zákazníky - hosty nastává, pokud budete mít na výběr více odrůd. Na výběr by v tomto případě mělo být alespoň jedno šumivé, růžové, bílé a jedno červené nealkoholické víno. V základu však stačí mít alespoň čtyři položky. Mo a máte o starost méně, jak se o tyto hosty postarat. Však oni vám dají vydělat.

K tomu, aby si hosté nealkoholické víno skutečně objednávali a nebylo pouze položkou, je potřeba, aby nejen majitel, ale i obsluha a celý personál věděl, kdo je jeho host a jaké má potřeby. Všichni se musíme stále a stále učit. Až se rozhodnete nealkoholického vína na lístek přidat, proškolte i obsluhující personál, který by měl umět vaše hostysprávně obsluhovat. Oni budou mít správné informace o víně které vaše hosty mile potěší a vy docílíte kýženého cíle, jak vydělat na dalších zajímavých položkách

Velmi důležitým bodem je samotný výběr vín, které chcete nabízet po celý rok. A právě zde jste našli vhodného dodavatele. Zamyslete se, nad tím, kdy a jací zákazníci k vám chodí a jak vysoký potenciál prodeje má víno bez alkoholu. My vám můžeme vína plynule dovážet každý týden. Máme je nejenom ihned na prodejně, ale celé kartony i ihned skladem

Minimální počet lahví při jedné objednávce pro podnik je jeden karton, ale to si musíme účtovat za dopravu poplatek. Za větší počet kartonů se samozřejmě nic neplatí.

 

Prodej vín bez alkoholu, které se k nám dováží ze Španělska

Prodej vín bez alkoholu, které se k nám dováží z Itálie

Prodej vín bez alkoholu, které se k nám dováží z Německa

Prodej vín bez alkoholu, které se k nám dováží z Rakouska

Rádi prodáváme to, co nikde jinde v Praze nenajdete, jen u Gusty. Na rakouských vinicích zraje velmi kvalitní vinná réva. Ve spojení s pečlivostí dealkoholizace vznikne přímo u malého vinaře výborné víno vysoké kvality. V posledních době se rakouské víno propracovává ke stále vyšší kvalitě, protože má v současnosti nejpřísněji kontrolovaný a nejbezpečnější vinařský průmysl na světě. Nejčastěji blízko našich jižních hranic pěstuje odrůda Veltlínské zelené, dále pak Muller-Thurgau, Ryzlink. Červeným odrůdám zde naprosto suveréne vévodí oblíbený Zweigelt (Zweigeltrebe) a populární Blaufrankisch (Frankovka).

Prodej vín bez alkoholu, které se k nám nedováží, jsou přímo z domova. Moravská nealkoholická vína. Vybíráme pro vás ta nejlepší moravská vína a poskytujeme k nim špičkový servis. Každé víno před zařazením do nabídky Gusta osobně ochutná. Viante i Revine poskytnou úplně jiný zážitek. Každé je jiné, každé je speciální, tak jak to u vín z jižní Moravy už bývá. V létě nejvíce osvěží Rosé . jemně perlivé víno od pana Michlovského. Když je správně vychlazené, tak doma na zahradě - fakt se to dá. Na podzim a v zimě si zase rád otevřu Cabernet Sauvignon z Blatničky. Já to mám rád ke steakům, které miluji. Pil bych argentinský nebo chilský Shiraz, ale bez alkoholu je pak výborná i bio verze od Weinkoning. Jenže ta už trochu leze do peněz. To bych prožral a propil skoro celou výplatu

Prodej vín bez alkoholu podle vinařství

Sám mám rád dobré víno a hledám si své vinaře, kteří své práci rozumí, kteří ctí tradice, kteří mají šikovné ruce, kteří dokáží vyrobit a dodat 0,0% vína, která se dají pít. Proto se nebojím v centru hlavního města nabízet výsledky jejich poctivé práce.

Jak vybrat dobré víno bez alkoholu?

Začněte výběrem podle vašeho důvodu a situace. Před vlastním nákupem raději dobře zvažte předem, zda víno vybíráte pro sebe, jako dárek, k večernímu posezení, k večeři s partnerem, pro svého hosty a víkendovou návštěvu, zda by víno bez alkoholu mohlo doprovázet i nějaký pokrm. Důvodů, proč ochutnat dealkoholizované víno, těch je mnoho a mnoho. Prakticky nejvíc zákazníků přijde osobně pro osobní radu, protože 100% zákazníků víno koupit chce. A každý si nás musí předem najít vygooglit. Jejich rozhodnutí, zda koupit nealkoholické víno tedy již bylo učiněno doma. Když náš podle Gusta obchod konečně najdou, neptají se proč, ale jaké! A tam vždy přichází moje otázka? A jaké jsou vaše znalosti o klasickém víně, jaké máte potřeby, či snad zdravotní problémy?

Jaký je hlavní důvod, že jdete nakoupit dealko víno do prodejny?

Nezávazný pohled Gusty pro úplné začátečníky či pokročilé.

Základem každého dobrého nákupu a výběru dobrého vína je čtení našich etiket. Na etiketách dealko vinných láhví totiž naleznete mnoho informací o víně. Naše větší nabídka vín, popis, původ, rozsah a výběr odrůd je na první dojem velmi důležitý.

Na každé vinětě naleznete označení výrobkové řady, odrůdu, druh vína, ročník sklizně ale není povinný údaj, identifikaci původu vína, číslo výrobní šarže, datum plnění, údaj o obsahu cukru, uvedení provenience, údaj o obsahu alkoholu, údaj o obsahu alergenu a objem. Je zde tedy dostatek informací, které by vám měli pomoci s výběrem vína.

Jak správně vybrat dobré víno bez alkoholu na poprvé? Vždy musí být něco poprvé. Podle čeho ale u Gusty poznat dobré víno? Ale jak se mám vyznat se v tom, co pijete? Nezoufejte, poradím i vám, jak se orientovat v naší široké nabídce bílých, červených, růžových i šumivých vín bez alkoholu.

Podle obsahu cukru

Stejně tak jako klasická - normální vína s alkoholem, i ta odalkoholizovaná se dělí stejně podle obsahu cukru na suché, polosuché, polosladké a sladké víno.

Suché víno

Toto víno milují skutečné milovníci vína, kteří výhradně dávají přednost vínům vskutku čistým. Suché víno preferují, ale i ti, kteří sladké vína nemohou ze zdravotních důvodů a ti, co hlídají kalorie. Kvalitní suché víno je nejvhodnější pít i tehdy, pokud se snažíte o zdravé hubnutí. Zejména u žen je priorita udržení si štíhlé linie a zároveň detoxikace organismu

Suché víno v lednu = suchý leden = máme nabídku vína pro ty, kteří v lednu nepijí alkohol. Pranostika - najdi tady a poznej lidi, kteří milují 0,0% vína. Leden podle gregoriánského kalendáře první měsíc v roce. Má 31 dní. Český název měsíce pochází od slova led – měsíc ledu. Původně byl tento měsíc ve východní Evropě označován jako měsíc vlka. V lednu mrzne a sněží, proto máme víno pro lyžaře, víno na sáňky, víno na sjezdovky a zimní stadiony. Víno na hokej a pro hokejisty, co jim to tak letos dobře pálí. Nealkoholická vína pro lyžaře sjezdaře i běžkaře.

Polosuché víno. Varianty polosuchých vín u Gusty najdete většinou ve formě odrůdové směsi a cuvée. záleží na tom z jakých odrůd se kupážují a podle toho také, kolik dané odrůdy obsahují  kyselinky. Čím větší obsah kyselinky víno má, tím víc se bude víno zdát sušší a obráceně.

Polosladké víno je více bohatší na přírodní cukr. I toto víno může být ovlivněno kyselinou, ale již ne tak významně, jak tomu je u polosuchého vína.

Sladké víno se ve verzi bez alkoholu nevyrábí.

Bio víno - controlled organic cultivation - alcohol free -alkoholfreier wein Genuss. Moderní pití a zdravá osvěžené pouze z hroznů. Žádná umělá sladidla, barviva či aromata. Certifikát a doporučení poradenského centra. Ekologické zemědělství je takový způsob hospodaření, který bere ohled na přirozené koloběhy a závislosti. Vhodná cesta pro budoucí maminky. Nealkoholické bio víno z organicky pěstovaných hroznů, přírodní nealko vína z nejlepších oblastí Německa, nabízíme chuť skutečných vín v bio kvalitě. Společnost Weinkoning je přední německý výrobce dealkoholizovaných vín. Právě ve spojení moderních technologií a zkušeností výrobce zaručuje tu nejvyšší kvalitu těchto ecocertem hlídaných a kontrolovaných nápojů

Mohou pít diabetici nealkoholické víno?

 

Prodej vín bez alkoholu podle barvy

Prodej vín bez alkoholu podle barvy odrůdy:

Je tu velký výběr odrůd a každý si u nás vybere. Navíc Gusta všem rád pomůže vybrat, má tu velmi bohatý výběr. I z jižní Moravy nabízí širokou škálu vysoce kvatlitnách vín od osvědčených vinařů ze světoznámých prvotřídních vinných odrůd:

Frankovka

 

Prodej vín bez alkoholu podle země původu:

Víno dovede člověku zpříjemnit chvíle v kterémkoliv ročním období – tak neváhejte a vneste do svého života krapet slunce z Francie, z Itálie, ze Španělska. Skvělá nealko vína tu také najdete z jižního Rakouska a Německa.

Kdo pije naše nealkoholická vína?

Do prodejny podle Gusta obchod chodí víno pravidelně kupovat:

  • řidiči
  • nastávající maminky
  • sportovci
  • všichni, kdo chtějí zhubnout
  • lidé, kteří nemohou pít alkohol ze zdravotních důvodů
  • vyznávači zdravého životního stylu
  • nebo prostě všichni, kdo si chtějí pochutnat na víně a neřeší problémy, které alkohol přináší

Proč pijí naše nealkoholická vína?

Protože tu vždy najdou kvalitní vína za unikátní cenu. Například je zde v prodeji i první a nejlepší nealkoholické víno na světě, které je vynikající alternativou pro všechny, kdo si chtějí dopřát doušek vína a kde není ani kapka alkoholu. Například i domácí Revine od Michlovského je praktická ukázka, jak se u nás kvalita nealko vína posunula velmi rychle dopředu a jak se moravské víno může směle postavit zavedené evropské konkurenci. Obecně, obliba nízkoalkoholických a nealkoholických vín v posledních letech u nás velmi stoupá. Určitě to souvisí i s trendy zdravého životního stylu a výchovou v rodinách, kde všichni sportují a zdravě jedí. Hlavním plusem našich vín je možnost vychutnat si opravdové víno s jeho charakteristickými vůněmi, chutěmi a zdravotními benefity, při prakticky nulovém obsahu alkoholu a výrazně nižším množství kalorií.

Prodej vín bez alkoholu podle měsíců.

Suchý leden a dealkoholizovaná vína - aneb celý první měsíc v tomto roce bez alkoholu: Víte, co udělá s vaší peněženkou, s vaším partnerema a vaším tělem? Abstinujete v lednu? Vydržíte celý měsíc leden nemít ani hlt alkoholu? Tak to jste tady správně!!

Jaká je hodnota nealkoholického vína a jaká je jeho férová prodejní cena?

Prodejna vín bez alkoholu podle Gusta obchod Praha 1. Nealko vína u nás najdete ze všech nejlepších vinic celé Evropy. Hodně se této tématice také věnujeme na našem podpůrném webu http://www.vinobezalkoholu.cz. Tak najdete další zajímavé články o víně a vinařstvích.