Zastavte se na naší prodejně Praha 1

Můžete u nás nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem.

Podle Gusta obchod
Národní 9, Praha 1
prodejna je uvnitř v domě

Po - Pá: 12:00 - 19:00 hod.

Provozovatel eshopu www.podlegustaobchod.cz,

je společnost Objednejte u nás s.r.o

Prodejna

arr3Provozní doba prodejny Praha 1Prodejna na Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha... arr3Naše prodejna = podle Gusta ObchodPodle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9,... arr3Inca Botanica na prodejně Národní 9, Praha 1Všechny produkty nakup přímo zde! Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky na... arr3Doručení na druhou adresu - Pošli posly, posly pošli po celé Praze!Kup krásný dárek zde a my ho doručíme jako překvapení na druhou adresu pro obdarovaného. Na e-shop... arr3MALL POINT & UloženkaS radostí vám oznamujeme, že e-shop Mall.cz nově zahájil spolupráci s Uloženkou a naší prodejnou na...

Nejprodávanější

Cena pro vás: 729,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 129,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 280,00 Kč
Dnes

TOP Slevy

Cena pro vás: 989,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 1 199,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 350,00 Kč
Dnes


Úvod » Potravní doplňky

Potravní doplňky v centru města

Kvalitní potraviny on-line v centru města. Vše si lze vyzvednout v čase, který vyhovuje právě jen vám. Podle Gusta obchod, Národní 9, Praha 1 prodáváme potravní doplňky.

Pohodový nákup v centru města podle Gusta obchod, kde najdete ihned desítky prověřených značek, zde si je můžete objednat a pak vyzvednout. Vy si ty své nejlepší vyberete, my je pro Vás připravíme a osobně vám je předáme Je třeba si ujasnit základní pravidlo. Potravní doplněk není lék.  Berte proto na vědomí, že produkty, které nabízí m a prodávám na těchto stránkách jsou doplňky stravy a nejedná se tak o léky podle platné právní úpravy ČR a Evropské unie. Informace, které jsou na stránkách uvedeny, nejsou zdravotní tvrzení, ale jedná se o přístup, kterým na tyto produkty a jejich účinky nahlíží v zemi původu, odkud pocházejí. Na základě informací na stránkách uvedených nemůžete ani náznakem přisuzovat nabízeným produktům léčebné či jiné zdravotní účinky. 

Před prvním nákupem je dobré si promyslet, co vlastně chcete. Není třeba se spoléhat na to, co jedna paní povídala, ale je potřeba si seriózně nastudovat základní informace o konkrétních produktech. Proteiny - bílkoviny, gainery - sacharidy, aminokyseliny, stimulanty, kreatiny, vitamíny a minerály, přírodní kloubní výživa, spalovače tuku a další ve formě tobolek. Nepochybně nejzajímavější je zde zdravé hubnutí a nabírání svalové hmoty na sílu.