Prodejna

arr3Provozní doba prodejny Praha 1Prodejna na Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha... arr3Naše prodejna = podle Gusta ObchodPodle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9,... arr3Inca Botanica na prodejně Národní 9, Praha 1Všechny produkty nakup přímo zde! Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky na... arr3Doručení na druhou adresu - Pošli posly, posly pošli po celé Praze!Kup krásný dárek zde a my ho doručíme jako překvapení na druhou adresu pro obdarovaného. Na e-shop... arr3MALL POINT & UloženkaS radostí vám oznamujeme, že e-shop Mall.cz nově zahájil spolupráci s Uloženkou a naší prodejnou na...

Nejprodávanější

Cena pro vás: 899,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 829,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 429,00 Kč
Dnes

TOP Slevy

Cena pro vás: 979,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 1 069,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 529,00 Kč
Dnes


Úvod » Vše pro zdraví » Poradna

Online poradna

Dobrý den, vítám vás na mých webových stránkách. Jsem provozovatelem kamenného obchodu podle Gusta, kde můžete získat pomocí online poradny rady jak se léčit. Vyplníte nám jednoduchý formulář přímo zde na stránkách v sekci Poradna. Připojíte současnou fotografii a popíšete co vás trápí včetně informace o užívání léků. Team zkušených a citlivých poradců Inca Botanica vám připraví na základě zaslaných informací kompletní osobní léčebný plán, který zašleme na váš email.

Máme něco, co je Vaše! Zdraví v dobrých rukách. U nás vyzvednete přírodní produkty ihned, doručíme po Praze, přepravíme na adresu celá ČR až domů přesně podle vašeho Gusta

Bylinné léčivé kúry podle názvu nemoci. Vyhledávejte podle názvu produktu, podle názvu byliny nebo zadejte zdravotní problémy. Bylinná léčba je nejlepší prevence, ale nesmíme zapomínat, že vždy trvá déle, než začne působit.

Potíže a nemoci podle abecedy
A: Afty, akné, alergie, anémie, angína, artritida, astma, 
Amazonský protiparazitární protokol

B: Bércové vředy, bolesti hlavy, borelióza, bradavice, 

C: Cévy, Cholesterol, chrapot, chřipka, cukrovka

D: Deprese, detoxikace, dýchací cesty,

Samostatná léčebná kúra nebo léčebný protokol je vždy sestavena na 30 až 120 dní. Na základě doporučení specialistů budete užívat léčivé prostředky a to v přesně předepsaném dávkování. Stav se začne postupně zlepšovat již po měsíci. Navíc si zde zakoupit i samostattně po jednom kuse léčivé bylinné směsi, superfoods, čaje, extraty zajímavé doplňky - šamanské vůně, vykuřovadla, balsámy, zdravou kosmetiku, toaletní vody, fair trade náramky, přírodní, ručně vyráběná mýdla, koloidní stříbro, C- déčka a meditace Petra Chobota. Vše ostatní pro vaše zdraví, co se najdete ihned na prodej. Objednejte u nás vše pro tělo, mysl a duši - pro zdravý životní styl na jednom místě - doplňky na vaší ceste ke skutečnému zdraví kupte přímo i bez objednání a platby předem na prodejně Národní 9, Praha 1. Objednejte u nás vše pro své zdraví.

Využijte a objednejte si profesionální doporučení bylinných produktů pro sebe i své blízkéCena pro vás: 5 800,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 3 000,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejny

Cena pro vás: 4 350,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 6 350,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 3 450,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 1 650,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 5 100,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 4 650,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 3 100,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejny


Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 1 450,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 6 250,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 3 600,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 4 150,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejny