Zastavte se na naší prodejně Praha 1

Můžete u nás nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem.

Podle Gusta obchod
Národní 9, Praha 1
prodejna je uvnitř v domě

Po - Pá: 12:00 - 19:00 hod.

Provozovatel eshopu www.podlegustaobchod.cz,

je společnost Objednejte u nás s.r.o

Prodejna

arr3Provozní doba prodejny Praha 1Prodejna na Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha... arr3Naše prodejna = podle Gusta ObchodPodle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9,... arr3Inca Botanica na prodejně Národní 9, Praha 1Všechny produkty nakup přímo zde! Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky na... arr3Doručení na druhou adresu - Pošli posly, posly pošli po celé Praze!Kup krásný dárek zde a my ho doručíme jako překvapení na druhou adresu pro obdarovaného. Na e-shop... arr3MALL POINT & UloženkaS radostí vám oznamujeme, že e-shop Mall.cz nově zahájil spolupráci s Uloženkou a naší prodejnou na...

Nejprodávanější

Cena pro vás: 326,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 169,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 829,00 Kč
Dnes

TOP Slevy

Cena pro vás: 179,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 200,00 Kč
Dnes


Úvod » Protokoly » Klouby

Klouby

Co jsou to bolavé klouby? Jedná se o bolesti pojivové tkáně a kostí, které tvoří celý náš pohybový aparát. Bolí tě už po ránu ramena, večer kolena a kyčle, v noci tě bolí páteř, bolí tě krční páteř? Hledáš pomoc při řešení kloubních onemocnění? Tak to jsi tady správně! 

Přišel sem tomu všemu na kloub, v našem lidském těle najdeme více jak sto různých kloubů, které nám po celý náš život zajišťují pohyb jednotlivých částí těla. Proto je velmi důležité o ně pečovat preventivně již od mládí - po náš celý život. Nečekejte, až se vyskytnou obtíže a starejte se včas o dobrou funkci vašich kloubů.

Naše bylinky vám podají svojí pomyslnou pomocnou ruku i v případě, že máte již poškozené chrupavky a kosti, máte bolest svalů, křeče a otoky končetin. Raději včas preventujte a neřešte to až s přicházejícími problémy. 

Naše čisté prostředky pomohou i při odstranění bolesti kloubů! Marocura obsahuje Marco (Ambrosia peruviana-Herba), Uňa de Gato (Uncaria tomentosa-Cortex), Bříza (Betula pendula-folium, to se to bude běhat jak za mlada. 

Jak na klouby přírodní cestou? S bylinami z prodejny podle Gusta obchod. Máme byliny na Klouby - výběr necháme na vás. Rady a návody pro každého a pro každou situaci. Pomůžeme vám ji odstranit přírodní cestou. Existuje spousty bylinek a superpotravin, které s pomáhají. My preferujeme přírodní prostředky - a co vy na to?

Produkty v balíčku - v bylinné kúře :

Chuchuhuasi - bylinná směs a Marcocura super extrakt = úleva od bolesti, pomáhá ženám i mužům, blahodárně jim působí na jejich namožené klouby tím, že obnovuje chrupavku, zbavuje klouby zánětů a zlepšuje jejich hybnost.

Peruánské - Amazonské bylinky Klouby ze živé pralesní lékárny.

Prodej bylinek, přípravků a superpotravin podle potíží, které lze nakoupit i přímo na naší prodejně podle Gusta obchod Praha.

Přejeme, aby peruánské byliny ze živé pralesní lékárny pomohly i vámCena pro vás: 350,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejnyCena pro vás: 450,00 Kč

Dnes 

DnesCena pro vás: 450,00 Kč

Dnes
Kup to U mě a
Odnes ihned z prodejny