Co je v domě??
16.01.2015
prodejna Praha
Prodejna na Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha 1. Je to uvnitř v domě  Vchod mezi bankou a léká... číst celé
17.09.2016
Podle Gusta Obchod
Podle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Najdeš nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9, vchod do domu je zde, vedle pobočky Raiffeisenban... číst celé
01.01.2019
Inca Botanica ihned na prodejně Národní 9, Praha 1
Všechny produkty nakup přímo zde! Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky na prodejně Podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
❤ Kristus se vrací – Dopis 7 - část 4 ❤ Kristus se vrací – Dopis 7 - část 4
Tyto Dopisy jsou pojítkem, prostředkem vaší komunikace s mým vědomím, a ta vám umožní být duchovně přitahováni a být vnímaví a pak do hloubky pochopit... číst celé
Zobrazit všechny články
Navštivte nás

Zastavte se prodejně

kde můžete nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem.

Podle Gusta obchod
Národní 9, Praha 1
prodejna je uvnitř v domě

Po - Pá: 12:00 - 19:00 hod.

Provozovatelem kamenné prodejny podle Gusta obchod

je firma Obchod online s.r.o. IČ: 09879552

Potřebujete informace?

Rádi vám poradíme s výběrem

Tel: 778 088 158

  1. Úvod
  2. Blog
  3. ❤ Dárek k Svátku podle Gusta
  4. Dnes má svátek Šárka - 30. 06

Dnes má svátek Šárka - 30. 06

Máme pro vás přehled svátků na celý tento týden, kdo měl, kdo má dnes, kdo bude mít zítra i pozítří. Dnes má svátek Šárka, je 30 Června a pro dárky jste tu dobře. Nevíte si rady, co letos vybrat pro svou nejbližší? Pro všechny dívky, dámy máme dárek k svátku ihned na prodejně podle Gusta obchod v centru města. ❤ Dárky doručíme i na druhou adresu po celé ČR ❤

Nechte se také vlákat do našeho domu a vyberte zde dárek k Svátku podle Gusta. 98% zákazníků náš obchod doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost z Uloženka a MALL Point. Jsme jejich oblíbená prodejna a výdejní místo. Osobní nákup spojený s online objednávkou, osobní poradenství a servis prostě vede. Jsme pro všechny na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko. A co je u nás nového? Nechte se podat! Můžete zde balíky také podávat. PPL ParcelShop je naše podací místo, kde můžete od nás poslat svůj balík zpátky do eshopu jako vratku. A to se určitě vyplatí.

Jak se k nám dostanete, tady je mapa a souřadnice.

Jak se k nám dostanete - vybírejte zde

Podle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Jako, dárek, pro na zábavu nebo jen tak. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9, vchod do domu je zde, vedle pobočky Raiffeisenbank a lékárnou, na domě je modrá cedule Národní číslo 9, PSČ je 11000 Praha 1. Potřebujte poradit?

Podle Gusta - Národní, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno

Po - pátek, So-Ne a Státní Svátky: zavřeno. Telefon na prodejnu: 776 030 228. Dostupnost MHD: Nedaleko tramvajové zastávky Národní divadlo, linky 6, 9, 18 a 22

Zajímáš se o dárek k svátku, k narozeninám?

Jukni do našeho eshopu, klikni zde a

Spánek kúra jako dárek je na úrovni a chutná všem i skvěle prospívá. Tak se pro tu byli..z Amazonie zastav. Je to velmi skvělý pomocník pro...

Dnes má svátek Šárka, je 30tého června a už všem prodáváme dárky. Pro všechny dívky, dámy, paní s tímto krásným jménem máme informaci, že máme skladem krásné dárky podle Gusta, Obchod je na Národní 9, Praha 1, máme vše i pro Šárku - dárek k Svátku. Přidejte se také k nim, nakupte u nás v našem eshopu v centru města.

Máme dárek pro Šárku, dnes je 30. 6. a to má dnes Šárka, Šárinka, Šáruška, Šárečka, Šárina svůj svátek.

Máme dárky i pro ženu, posíláme jí blahopřání k svátku. Jaký pro ni vybrat dárek? Vyberte něco pro její zdraví A co na to říká naše oslavenkyně? Máte zde tip na dárek a dalších 10 důvodů, proč mít vždy po ruce skvělé přírodní produkty

Jaký dárek připravit pro Šárku letos v červnu? Jak se na to dívám já, svým pohledem? Dárkový hrníček pro ženu s jejím jménem už má dávno na svém stole! To chce vymyslet opravdu něco velmi originálního! To loni, to byla ale panečku jízda a skvělá dárková akce. Při nákupu zdravých super extraktů a bylinek dostal od nás každý nakupující ještě dárek navíc. Tak letos prodej a dárek pro Šárce opět, tak jako vloni, pořádně rozjedeme! 

A kdo nechce kupovat jako dárek alkohol, může Šárce k svátku vybírat z kategorie vše pro zdraví na jednom místě. Na mých webových stránkách podle Gusta obchod můžete všem oslavencům zakoupit také všechny produkty pro zdravé tělo, mysl a ducha. Dary z přírody, čaje a bylinné směsi, léčivé extrakty, výtažky nebo výluhy z bylin, doplňky stravy pro vaše zdraví, superpotraviny - superfoods, jedlé oleje, jedlé houby, přírodní šťávy, sušené plody, semínka, ořechy, přírodní sladidla, obiloviny a také všechny další produkty a vysoce kvalitní potraviny obsahující důležité látky pro tělo, NaturaBio, jídlo bez chemie, bylinky z Amazonie a mnoho dalších z projektu Inca Botanica a kategorie Forhealth. Ve zdravém těle zdravý duch. Objednejte zdravý dárek u nás a na jednom místě - kupte přímo i bez objednání a platby předem. Tyhle dárky by vás nenapadly. Gusta všem poradí komu, co a a kdy. Taky vám ukáže, že v centru města má i pro nejlepší dostupnou cenu.

Ochraňujte svou imunitu. Podporuje trávení, očistu střev i celého těla. Vyberte si u nás přírodní produkty na posílení své imunity. Věřte, že obranná schopnost našeho organismu vůči nebezpečným vlivům a virům je opravdu velmi potřebná. Oslabená nebo i žádná imunita může všem pěkně zkomplikovat život. A jak se celý Svět přesvědčil, s virem není žádná legrace.

Pokud u vás dámy imunita v červnu klesla, nebo je snížena vlivem stresu, nedostatečného příjmu vitaminů, špatné životosprávy, stresem a dalšími faktory, nasaďte posílení pomocí našich bylinek. Čisté, organické a léčivé peruánské byliny na imunitu jsou jednou z možností, jak takovým stavům zabránit a dokonce i předcházet. Pomoc nám všem samozřejmě nabízí i naše česká příroda prostřednictvím některých potravin, jako je česnek, cibule, křen, ovesné vločky. Silný imunitní systém umožní lidskému tělu větší šanci se bránit všem těm sračkám, které okolo nás řádí.

Obranyschopnost před zákeřným viry a nemocemi je celý jarní měsíc červen nesčetně skloňovaný pojem. Zde vám ukážeme, že v centru města se může najít i nejlepší dostupná cena.

Jukni do našeho eshopu, klikni zde a

Insomnie Peruánská bylina velmi silný přírodní prostředek z Amazonie pro vaše zdraví příznivě působí.

Prohlubuje spánek a navozuje klidné snění. Napomáhá při stresu, celkově zklidňuje a posiluje nervovou soustavu a mozek. Insomnie (nespavost) je porucha spánku, při níž jedinec nemůže usnout nebo se v spánku často probouzí. Insomniak je člověk trpící insomnií. Nespavost se může projevovat několika způsoby: Obtížné noční usínání, časné ranní probouzení bez schopnosti znovu usnout, časté noční probouzení, noční bdělost, záměna dne a noci (paradoxní insomnie).

Šárko, bojuješ se špatným spánkem - s nespavostí? Tak to jsi tady opravdu správně!!! .

Nespavost je porucha spánku, při níž jedinec nemůže usnout nebo se v spánku často probouzí. Insomniak je člověk trpící insomnií.
Nespavost se může projevovat několika způsoby: velmi obtížně se v noci usíná + časné ranní probouzení bez schopnosti znovu usnout, časté noční probouzení, častá noční bdělost, záměna dne a noci (paradoxní insomnie)
Insomnie se dělí na několik typů především z hlediska délky trvání.
1, Přechodná insomnie je stav, který trvá zpravidla do jednoho týdne. Obvykle bývá způsobený stresem a není nutné ho považovat za patologický. Tato insomnie zpravidla po nějaké době odezní sama (často po zmizení stresoru - vykonání zkoušky, pohovoru, atd.).
2, Akutní insomnie je známá také jako stress-related insomnia, trvání je do 1 měsíce. Obvykle je vhodný zásah lékaře, který stav insomniaka zkontroluje a konstatuje, zda je nutná léčba.
3, Chronická insomnie může být primární (vznikla sama o sobě, např. kvůli organickému poškození), anebo sekundární (vzniká vlivem jiné nemoci, např. deprese). Dlouhotrvající insomnie může mít vážné zdravotní následky.
Nespavost způsobuje, že se Šárka během dne cítá unavená, malátná, podrážděná, má zhoršenou koncentraci, sníženou pracovní výkonnost, špatnou náladu či sklon k depresím. Tyto problémy souvisí hodně se zvýšenou hladinou kortizolu. Nedostatek spánku se po jistém čase projevuje podobně jako opilost. Při dlouhotrvající nespavosti může dokonce docházet k psychickým poruchám, poruchám vnímání, úsudku a dalších kognitivních funkcí.
Jedním ze způsobů nefarmakologické léčby je úprava spánkové hygieny. Jedná se o přehled obecných doporučení jedincům, kteří mají problémy s nedostatečným a nekvalitním spánkem a u kterých bylo vyloučeno onemocnění, které nespavost může způsobovat.
Pokoj, ve kterém se spí, by neměl zároveň sloužit jako pracovna, měl by se užívat pouze na spaní. Prostředí by nemělo být příliš hlučné, i když tento faktor lze málokdy ovlivnit. Doporučená pokojová teplota pro zdravý spánek je 16-20 °C. Příliš vysoká či příliš nízká teplota může spánek narušovat. V ložnici by se měla udržovat tma, světlo je pro tělo signálem, aby zůstalo vzhůru.
Jak načasovat spánek : Dobré je chodit spát v pravidelnou dobu každou noc a vstávat také ve stejný čas.
Zdřímnutí: Krátká zdřímnutí během dne jsou normální zdravou součástí denního režimu mnoha lidí. Avšak, u lidí, kteří mají potíže se spánkem v noci, mohou tato krátká zdřímnutí během dne nahrazovat noční spánek. Denní spánek tak může nespavost zhoršit.
Cvičení: Ukázalo se, že pravidelné ranní cvičení zlepšuje spánek. Naopak cvičení před spaním může znesnadnit usínání.
Nikotin = Cigarety a ostatní nikotinové produkty působí povzbudivě. Proto by se mělo před spaním a při probuzení v průběhu noci kouření vyvarovat.
Kofein - to je Káva, čaj a mnoho dalších nápojů a potravin obsahující kofein působí povzbudivě a může udržovat déle v bdělém stavu. Lidé trpící nespavostí by neměli konzumovat kofein 4-6 hodin před ulehnutím do postele.
Alkohol urychluje nástup spánku. Mnoho lidí využívá alkohol jako první prostředek k řešení nespavosti. Dlouhodobé užívání alkoholu však narušuje spánkový režim, proto konzumace alkoholu problém se spánkem neřeší.
Těžká jídla pozdě večer mohou spánek narušit. Na druhé straně lehká jídla anebo jiný rituál před usínáním může pomoci spánek navodit.

A tím je to dané - objednejte vše pro zdraví u nás. I malý nákup může být pro vás velkou změnou k lepšímu

Jukni do našeho eshopu, klikni zde a

Peruánská bylinná směs na prodej přímo zde! směs bylin z oblasti And a Amazonie vytvořená se záměrem klidného usnutí. 

Přidejte meditace a bude vám hej. Zkuste meditovat každý večer před tím, než půjdete do postele. Meditace uklidňuje mysl, a některé léčivé meditace vás naučí, jak si kompletně vyčistit hlavu. Zkuste to, i když zatím jen začínáte:

Musíte se vždy soustředit na každý nádech. Dýchejte pomalu a užívejte si každý nádech. Soustřeďte se na to, jak dobrý je to pocit, moci se nadechnout. Když zpomalíte své dýchání, zpomalíte tím i tlukot srdce, což vás nakonec uklidní.

Je dobré si vyčistit hlavu od všech pracovních i jiných myšlenek. Je dobré mít pocit, že máte svoji hlavu úplně prázdnou. Pokud vám hlavou proběhne nějaká myšlenka, znovu se soustřeďte, a jen relaxujte. Vyčistěte svoji hlavu tím, že zahodíte všechny myšlenky, které vám brání ve spánku. Představte si odpadkový pytel. Zvedněte převládající myšlenky, které vám brání ve spánku, ze své hlavy a představte si, že je dáváte do pytle. Teď když jsou pryč z vaší hlavy, můžete zaznamenat předchozí myšlenky, které vyskakují ve vaší hlavě. Vyhoďte je také do koše. Opakujte, dokud není vaše hlava vyčištěná od všech myšlenek. Plný pytel problémů pomyslně zavažte a zahoďte jej někam hodně daleko, jak si jen dovedete představit.

A co mohu doporučit jako prevenci? Jíst hodně vitamínů - vyzkoušejte třeba náš Camu Camu.

Peruánské rostliny jsou po staletí využívané domorodými léčiteli na všemožné neduhy lidského těla. Jejich moc nyní objevuje i naše velmi početná klientela. Bylinky z Peru zde kupují ženy, muži všech věkových kategorií. Prakticky se dá říci, že se pro své zdraví je používá každá rozumná rodina. Rostliny pro léčbu nejrůznějších neduhů a nemocí se pěstují ve zdravých, čistých vysokých nadmořských výškách na vrcholcích And či volně rostou v nepropustné džungli a to z nich činí pokladnici prospěšných látek bez jakéhokoliv lidského přičinění. Z mnoha pozitivních účinků můžeme jmenovat antioxidační, posilující a afrodiziakální účinky a zároveň mohou posloužit jako podpůrný prostředek při onkologických onemocněních nebo jiných vážných chorob.

Amazonské bylinky obsahují velké množství alkaloidů, vitamínů, minerálů a jiných důležitých látek, které vám mohou pomoci při mírnění bolestí, zotavování a na regeneraci těla. Čisté, organické, léčivé rostliny svým složením přispějí přírodní cestou ke zkvalitňování života všem našim stávajícím zákazníkům, ale i těm, kteří s bylinkami začínají a jejich tělo to opravdu potřebuje. 

Peruánské rostliny jsou po staletí využívané domorodými léčiteli na všemožné neduhy lidského těla. Jejich moc nyní objevuje i naše velmi početná klientela. Bylinky z Peru zde kupují ženy, muži všech věkových kategorií. Prakticky se dá říci, že se pro své zdraví je používá každá rozumná rodina. Rostliny pro léčbu nejrůznějších neduhů a nemocí se pěstují ve zdravých, čistých vysokých nadmořských výškách na vrcholcích And či volně rostou v nepropustné džungli a to z nich činí pokladnici prospěšných látek bez jakéhokoliv lidského přičinění. Z mnoha pozitivních účinků můžeme jmenovat antioxidační, posilující a afrodiziakální účinky a zároveň mohou posloužit jako podpůrný prostředek při onkologických onemocněních nebo jiných vážných chorob.

Svátek slavíš Šárko jednou do roka jako připomenutí toho, jaké jméno ti rodiče při tvém narození vybrali. Máme dárky i pro muže, posíláme mu blahopřání k svátku. Jaký vybrat dárek? Kup ji něco na její zdraví.

Zdravíme všechny dívky a ženy s tímto krásným jménem. Přidejte se také k nim, nakupte u nás v našem eshopu. Zapoměl tu snad někdo na svátky svých příbuzných, blízkých, kamarádek, kolegiň v práci či svých velmi dobře známých? Zapomínáte na tyto důležité události? Pak jste zde správně, máme originální a skvělé tipy na dárky. Díky Gustovi a jeho upozornění, která vám prostřednictvím tohoto přání k svátku posílá s předstihem, se vám trapná situace v podobě zapomenutí na tuto událost již příště vyhne obloukem. I malá pozornost udělá velkou radost, nezaponeň. Ó děkuji ti Gusto, že se tak letos ke každému oslavenci konečně dostane přání k svátku včas.

Vyberte ženě pro zdraví přírodní produkt, něco pro její skutečné zdraví, Přírodní produkt to je ta správná cesta v souladu s přírodou, něco na její krásu, na očistu, na hubnutí či na imunitu. I detox celého těla - očista po zimě je nyní velmi aktuální. Pokud chcete, můžete tady přímo tady a teď Šárince u Gusty rovnou zakoupit nápaditý dárek v dostatečném předstihu, nebo na last minute - na poslední chvíli.
Jaký vybrat pro ženu dárek? Kup ženě malý zdravý dárek.  U nás v domě věříme, že k ženě vede cesta přes alternativní produkty a medicínu. Svěřte své zdraví do rukou přírody. Zdravá výživa letos opět jede a patří mezi naše klenoty. Vyberte jí to, co neobsahuje přídavky cukrů, chemické konzervanty ani barviva. Nestojí to moc peněz a ženě to udělá radost. Dnes je třicátého června, tak prosím nezapomenout na všechny ženy, dívky, holky s tímto krásným jménem! Krásné dárky podle Gusta, Obchod je na Národní 9, Praha 1, máme vše i pro všechny Šárky

Máme nízké červnové ceny, kterou vždy každou ženu potěší. Poslední jarní měsíc je tu a prodej dárků v červnu u nás jede i letos. Máme velký výběr dárků do tisícovky. Máš to u Mě na Národní - odnes dárky k svátku ihned.

Je tu další skvělý letní den!!! Pátý letošní měsíc je už zase pryč a jaro nám skončilo, aneb co vybrat v červnu jako dárek. Šárku by moho potěšit něco pro své zdraví Nějaký ten příliv letní energie! Všem Šárkám přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku, ale z toho se moc neohřejou. To chce vybrat něco zdravého.

Svátek má Šárka podle statistik žije s tímto křestním jménem v celé ČR více jak 35 142 děvčat - žen. Jedná se o 43 nejčastější ženské křestní jméno. Jméno se používá velmi často a i v Praze je hodně populární, dost používané. Jeho oblíbenost v posledních letech i nadále stoupá.

Z informací, které objevil Gusta se jedná o velmi hodně používané ženské křestní jméno podle jmenné statistiky. A některá z nich je přímo z Prahy, některé žijí a pracují v centru Prahy, jedna známá a populární lyžařka k nám do obchodu již chodí. Tak se přidejte i vy, nakupte zde přímo na místě, i bez objednání online. Prodejna má velký výběr alkoholu z celého světa na jediném místě. S vaší domácí ženskou si zde vychutnáte všechny okamžiky života.

Hledáte a vybíráte si pro své dítě jméno podle svýho Gusta? Zajímáte se o zajímavá jména pro děti? Chcete vědět nejpoužívanější křestní jména podle četnosti. Zajímají vás jména podle popularity? Na našem blogu najdete přehled všech mužských i ženských jmen, které v ČR používají, včetně jejich oblíbenosti. A někdo je na tom úplně nejlépe. Má před příjmením dvě křestní jména, což naše zákony také umožňují.

Jak skloubit dárky a sex? Darujte k svátku Dárkový poukaz! Máme zde několik originálních tipů, co nadělit Šárce - obchodní partnerce k svátku. Kvalita, originalita, uměřenost. To jsou hlavní charakteristiky, jež by měl splňovat váš dárek pro ni. A pokud jste podnikatel, umíme po celý rok doručit vašich obchodním partnerkám dárky i na druhou adresu. Co tedy letos mohou muži ženám k svátku darovat? Když čokoláda, tak kvalitní! Čokoláda a pralinky je ideální tip snad pro každou ženu. Skutečná a nešizená čokoláda, to určitě Šárka, Šárinka, Šáruška, Šárečka, Šárina jistě ocení. Na naší čokoládě už při prvním ochutnání poznáte, že je poctivá a nešizená. Umíme zajistit výjimečné blahopřání k jejímu svátku napsané lahodnou mléčnou čokoládou. Až do úplného sežrání umožní obdarované prožít příjemné sladké chvíle. Čokoláda jako dárek, který potěší a osladí život. 

Sladkosti a čokoláda, pralinky, lanýže, čokoládový dort, caramel, želé, mandlový marcipán a další skvělé cukrovinky na prodejně podle Gusta obchod, v domě F. Topič, Národní 9, Praha 1. Pro pána krále, to je ale pamlsků a sladkostí Nejprodávanější kousek - tmavá až temná hořká 92% čokoláda. Skutečná lahůdka pro čokoládové odborníky.

Medovník v létě pro ženu k svátku? Bude Šárce chutnat medovník dort? Ano - ten od nás určitě bude! A i v letos na konci června je tu jako dárek náš nejprodávanější klasický medovník natural. Prodejna je pro ženy otevřena každý pracovní den na Národní 9, Staré Město, Praha 1. Jsme uvnitř v domě na Národní třídě číslo 9. Neodolatelná vůně Medovníku - medového dortu natural klasik se kolem Šárky bude linout. A jakmile si ho přinese domů a vybalí, může se do něj pustit. Oslaďit si může svůj život sladce medovou delikatesou, kterou pro ni vyzvedni přimo u Národního divadla. Přesně podle mého i tvého Gusta.

Bude mít tvoje svátek? Nevíš co jí dát? Co takhle medový dort? Aneb, jak si pejsek s kočičkou u Gusty objednávají dorty k svátku! Zde najdete naši vlastní inspiraci pro nákup dortu k svátku.

Příležitostí, které si zaslouží dort, je v životě naštěstí dost a dost. Gusta také nabízí medové nejlahodnější dorty pro každou příležitost, pro děti, dort své dceři k svátku, dále narozeninové dorty, svatební dorty, dětské dorty, ale i speciální nápady.

Alkoholické nápoje v červnu?? A proč ne! Když  alkohol, tak v pěkném balíčku. Dárkový koš je dárek vhodný pro všechny ženy v každém věku a nedá se jím nic pokazit. Tím spíše, pokud dárce alespoň trochu zná chutě obdarované a dokáže podle toho do koše správně namíchat pochutiny. Když obdarovat, tak odpovědně, Gusta přidá spolehlivost! Naše dárkové koše, kazety i balíčky z vybraných výtečných lahůdek ocení každá firma, která hledá vhodný dárek pro své obchodní partnery.

Celý loňský konec léta a podzim byl velmi bohatý i na úrodu nejrůznějšího ovoce. Letos, tak jako v loni nás opět hodně zajímají hlavně švestky. Slivovici byste si určitě také měli dopřát. Posílí vaše zdraví i krásu. Náš obchod ho prodává i v této populární tekuté podobě. Co s přebytkem sezónního ovoce a jak přivolat sladké vzpomínky na léto? A na začátku léta - během šestého měsíce v roce to chce něco ostřejšího. Podívejte se k nám, do naší nabídky, co se z ovoce podařilo vypálit a nalít do sklenic. V naší ulici najdete nejlepší destiláty z rukodělných českých a moravských palíren.

Ovocné pálenkypro každou příležitost přímo u Národního divadla. Jsme eshop a kamenná prodejna, který vám umožní nakoupit bez čekámí a ihned odnést ty nejlepší pálenky, co se u nás doma i zahraničí pálí. A s tím je také spojené pěstitelské pálení. To, co se v sadech a na zahradách v létě urodí, to se také musí i nyní, v měsíci červen spotřebovat. A co se nespotřebuje na přímo, to se dá zkvasit a použije na pálenky. A ne ladajaké. Švestky, jablka, meruňky, třešně, višně, hrozny, hrušky. To je patrně nejčastější ovoce, které palírenští mistři dokážou zkapalnit na lahodný, tekutý mok. Pravé České ovocné pálenky k svátku, destiláty, to je to, na co se celý rok nejvíce těším. Jaká byla loni úroda? Tradice palírenství se u nás na Národní ukazuje v plné palební síle. Díky mnohonásobné destilaci vynikají naše pálenky delikátní jemností. A to oslavencům - ženám chutná. A i u Šárenky tomu není jinak. I jí mohou učarovat unikátně čisté destiláty. I Šárenka to ráda přivoní a oblízne.

Ovocnépálenky jsou oblíbeným artiklem i pro turisty, kteří chtějí odvézt z Prahy osvědčený suvenýr - souvenier from Prague. I o ni moc dobře vědí, který náš nejlepší v sobě snoubí osobité aroma ovoce a chuť. Nejvice nám i jim chutnají ty tradiční, české i moravské. Proto jich tu máme tak velký výběr.

Skvěle to pálí nejedné české i moravské v pálenici, najdete zde dokonce Agnes Kosher certifikát, tradiční je Bartida, lihovar Blatná, likérka Delis, značka Fleret, Golem, nejprodávanější a nejznámější Žufánek. Na prodejně se objeví i nápoje z palírny Radlík, ze Sudličkovy vypalírny, Dobrá slivovice z Českého ráje, Jihočeská z lihovaru Lžín i Poněšice. Zastoupen je tu i Karfíkův Dvůr Koštice, Lihovar Ullersdorf, Pálenice Zubří a mnoho, mnoho dalších.

Destiláty z peckového a jiného ovoce mají v Čechách a na Moravě tradici, stejně tomu je v tradičních alpských zemích. Tam se tomuto lahodnému pité také velmi dobře daří. Prodáváme prémiové ovocnépálenky z Německa, ze Švýcarska, z Rakouska a Itálie od renomovaných výrobců Psenner, Ziegler, Pirchner, Etter a Poli. Ty jsou dobrým dárkem pro opravdové české znalce. Češi, tedy domácí, zejména pražané, ti nejvíce požadují pálenky z českých mini-lihovarů, jen ty nejvyšší kvality a pálené pouze z ovoce. V naší dárkové nabídce také najdete netradiční, průtahové destiláty z kdoulí, jeřabin, z malin, z citronů, z mandarinek, geisty z okurek, je tu průtahová ořechovice, pivní pálenka, kmínka a mnoho dalších. Prakticky vše co teče, u nás máme. Šárko, to všechno se musí ochutnat! A u nás ochutnat znamená vypít.

Tento článek je věnovaný všem Šárkám. Nejlepší destiláty z rukodělných českých a moravských palíren. Proč je inzerujeme jako skvělý dárek k svátku? Proč se hodí koupit oslavencům nejlepší slivovice, hruškovice, meruňkovice?

Protože když se pálenka nebude hodit Šárence, vypije to její muž. Ušlechtilé pálenky, tradičně i netradičně připravené z rozdrcených plodů, bobulovitého, peckové ovoce, nebo jiných částí rostlin chutnají po celý rok skvěle. Skočte si na Národní třídu pro správně vypálený alkoholický nápoj, co máte rádi. U nás se rozhodně nenapálíte.

A jestli je Šárenka abstinent, jestli slečně či dámě alkohol nechutná, či ho prostě jen nemůže, máme i tak skvělé dealko řešení.

Pro tyto slavnostní příležitosti je tu dealko - německé dealkoholizované víno. V současné době velmi populární víno bez alkoholu, to si opravdu Šárka, Šárinka, Šáruška, Šárečka, Šárina pochutná. A protože je tu měsíc červen, ženskou může potěšit lahodné červené nealko vínečko.

Stačí si už jen vybrat. Nabídka našich dealkoholizovaných vín je opravdu veliká. Přímo na prodejně pro vás máme připravena dealko vína ke všem příležitostem a situacím. Ať už jen tak pro dobrou náladu, k dobrému jídlu, jako dárek nebo na velkou rodinnou či firemní oslavu. Naše dobré červené víno bez alkoholu spojuje všechny, kdo o to stojí. Co vás překvapí? Čistá chuť červeného nelkoholického vína. K vínu nebyl přidán mošt, cukr ani aromata a chuť čistého vína neruší ani alkohol. V celém Německu si na dobré nealkoholické víno vždy velmi potrpí, tak se také přidejte a ochutnejte.

Co já bych doporučil, je typické odrůdové víno Merlot. A proč zrovna značka a vinařství Weinkellerei Weinkönig - alkoholfreie Weine z německé z vinařské oblasti Mosela? Protože je strašně dobré a náš online prodej kvalitních vín to může potvrdit.

Je vhodné k podávání všech dobrých jídel s těstovinami i saláty, nebo se pije dobře jen tak samotné. A na tom si popravdě Šárenka opravdu pošmákne. Je to podle mne nejlepší červené bez alkoholu na trhu. A cena? Naprosto skvělá, proto se u nás dveře netrhnou. Červené odrůdové víno k dobrému jídlu, to Šárka, Šárinka, Šáruška, Šárečka, Šárina umí ocenit. Sama dobře vaří a víno má opravdu hodně ráda. Správná kombinace vína a podávaného jídla je velmi širokou oblastí a neexistuje předem daná dokonalá harmonie. Základní předpoklad pro správnou kombinaci vína a jídla nalezneme v harmonii barevnosti, vůní a chutí.

Máme dárky i pro ženu, posíláme jí blahopřání k svátku. Jaký pro ni vybrat dárek? Já fakt nechápu, že na to ti ostatní nepřišli. Ano, skvělé víno, to je základ na slavnostní večer!

Tím, že jsem v samém centru, kousek od kavárny Slávia, tak zde můžete poznat skutečné i neskutečné nápady populárních hereček či jiných známých celebrit, kteří u nás řeší nákup dárků osobně či online. Společným jmenovatelem všech je pak naše káva. A ne ledajaká. Inspirace s vůní kávy!

Zhýčkejte chuťové buňky vaší milé a kupte jí u nás kvalitní, čerstvě praženou kávu. Káva z domácí pražírny, vždy čerstvá. Máme po celý rok, každý den velký výběr čerstvých káv‎. Darujte tedy k svátku kvalitní praženou kávu. Rodinná pražírna, desítky druhů káv podle země původu. Vždy čerstvá a lahodná káva. 100% arabiky, robusty, espresso směsi jen pro všechny ženy, pro všechny milovnice kvalitních nápojů doma či v práci. Nevíte, která jí chutná??

Doručení dárku k svátku i na druhou adresu! Kupte dárky Šárce u nás a my jí ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na její adresu. 

Dárek pro Šárku, dnes je třicátéhočervna a to má dnes svůj svátek. Máme dárky i pro ženu, posíláme jí blahopřání k svátku. Jaký vybrat dárek? Kup jí dobrý alkohol v akci a se slevou. Krásné dárky podle Gusta Obchod, je na Národní 9, Praha 1, máme vše i pro všechny Šárenky. U mnoha dárků je to dnes nejlepší cena. Kup to u mě a odnes ihned z prodejny.

Blíží se svátek vašich blízkých? Udělejte jim radost originálním dárkem. Svátků slavíme během roku celou řadu. Ten hlavní je samozřejmě svátek podle jména, které najdeme v kalendáři. Jak a jaké ale vybrat dárky pro ženu? Možností je u nás mnoho. Nabízíme dárky pro všechny denní situace. Jsme nejenom kamenná prodejna, jsem i E-shop pro ty, kteří ocení v centru hlavního města dobrou dostupnost, nákup bez čekání na doručení a kvalitu dobrého pití. Alkohol všech značek ze všech zemí si objednávejte online, nebo zajděte přímo i bez objednání.

Hledáte jméno podle svýho Gusta? Zajímáte se o zajímavá jména pro děti? Chcete vědět nejpoužívanější křestní jména podle četnosti. Zajímají vás jména podle popularity? Na našem blogu najdete přehled všech mužských i ženských jmen, které v ČR používají, včetně jejich oblíbenosti. A někdo je na tom úplně nejlépe. Má před příjmením dvě křestní jména, což naše zákony také umožňují.

Blog Svátky našeho eshopu není o tom, že nám máte dát svátek. Obsahuje hlavně náš kalendář svátků, najdete tady všechny Státní svátky, co se státem oslavujeme a kdy má naše prodejna zavřeno, najdete zde všechny další významné dny, o kterých je dobré vědět, a kdy pracujeme naplno. Naše zákazníky rodiče zajímají po celý rok i naše přehledy, kdy mají děti volno, kdy mají školy a školky a zavřeno, najdete tu i všechny letošní školní prázdniny. Tajné dárky mají záruku kamenné prodejny a pokud vaší ženě tradiční a jeden z nejznámějších alkoholů jako dárek k svátku nebude vyhovovat, tak jí ho vyměníme za jiný.

Šárka je typicky ženským křestním jménema u tohoto ženského jména ale hlavně najdeš naše tipy na alkohol dárky, dárky pro ženy, dárky pro děti, dárky pro celou rodinu. Dárky pro manželku či tajnou přítelkyni, dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro kamarádku - co to také ráda, dárky pro sestru, alkohol kam se podíváš.

Obchod na Národní 9 Praha 1. Tak přijď sem ke mně a já ti dám slevu! Podívej se k nám, klikni a jsi hned v obraze. Mám tu po ruce také dárky pro všechny příležitosti, vinotéka prodává moravská, zahraniční, portská, šumivá i nealko vína, z cukrárny je tu také káva, čaj, čokoláda a medové dorty, najdeš tu farmářské produkty, oblíbené chilli, gourmet, delikatesy, sušené plody, je tu zdravá výživa. Po celý rok má Gusta na prodej zdravé superpotraviny, prodej lahůdek. Samozřejmostí je výběr ze všech alkoholických nápojů. A co se nevejde do prodejny, má Gusta po ruce ve svém skladu.

Taky jsem rád, taky tě mám rád! Naše oslavenkyně si zaslouží za celý rok od nás nějaký ten super dárek. Blíží se nějaká významná událost vaší kamarádky, sestry, dcery, tety, maminky, babičky či jiné hvězdy ve vašem okolí? To bude ale koukat. Krásný a dobrý dárek.

Luxusní alkohol pro ženu k svátku pro ženu - tak ten nikdy neurazí. Navíc v dárkové krabičce

Jakým dárkem zaručeně každou ženu oslovíte? - Správně zvolený druh a luxusní alkoholický nápoj pro ženu - to je naprosto skvělý nápad!.

Ať už potřebujete dárky pro ženskou k svátku, nebo i k narozeninám, dárek k životnímu jubileu či obchodní dárky pro ženy ve firmě - nechte se inspirovat nabídkou dárků od Gusty!

Oblíbené pití pro jedinečnou ženu to může být klidně i luxus v nádherné láhvi. Co kdyby také přišlo od ní pozvání na ochutnávku. Přemýšlej o tom! To už pak jen stačí přeci přidat dobrou kvalitní čokoládu, nebo naší dobrou kávu a je to. Na tento den pak bude Šárka, Šárinka, Šáruška, Šárečka, Šárina opravdu ráda vzpomínat. Co já vím ze své zkušenosti z prodejny, všechny naše zákaznice ženy dárky prostě milují. 

Dnes má svátek Šárka, je 30. června a už všem rozdáváme dárky. Pro všechny dívky, dámy, paní s tímto krásným jménem a s registrací máme informaci, že mají u nás dárek k Svátku. Přidejte se také k nim, nakupte u nás v našem eshopu podle Gusta obchod v centru města. Tajné dárky mají záruku kamenné prodejny a pokud vaší ženě tradiční a jedna z nejznámějších značek jako dárek k svátku nebude vyhovovat, tak jí ho vyměníme za jiný. 

Bude někdo ve vašem okolí slavit svátek? Potřebujete na poslední chvíli koupit zajímavý, netradiční a originální dárek k narozeninám, k svátku, k výročí, k Vánocům nebo k jiné slavnostní příležitosti? Destiláty, lihoviny, pálenky, kořalky. Je jedno, jak jim říkáte, u nás na prodejně najdete v dárkovém balení i vše, co potřebujete předat jako dárek.

No, my zde pro vás všechny na online vyhledávačích máme krásné dárky k Svátku. Zajdi k nám rovnou na Národní 9 a kup mu na místě něco hned. Půjde někdo okolo podle Gusta obchod? A ví on vlastně, jaké dárky se ke svátku dávají? Máme tip na dárek k Svátku pro ženu.

Šárka jako oslavenec si snad zaslouží dobré pití! Zaregistruje se v našem eshopu Podle Gusta Obchod na Národní třídě,

Nevíte si rady co letos vybrat? Pro Šárku dárek k svátku ihned na prodejně podle Gusta obchod v centru města. ❤ Dárky pošleme všem i na druhou adresu po celé ČR ❤

Máme dárky i pro ženu, posíláme jí blahopřání k svátku. Jaký vybrat dárek? Kup jí dobrý alkohol v akci a se slevou. Krásné dárky podle Gusta Obchod, je na Národní 9, Praha 1, máme vše i krásné dárky pro všechny Šárenky.

Zde, u tohoto ženského jméma, ale hlavně najdete naše tipy na alkohol dárky, dárky pro ženy, dárky pro muže, dárky pro děti, dárky pro celou rodinu. Dárky pro manželku či tajnou přítelkyni, dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro kamarádku - co to také ráda, dárky pro sestru, alkohol kam se podíváš. Tak přijď sem ke mně a já ti dám slevu! Podívej se k nám, klikni a jsi hned v obraze. Mám tu po ruce také dárky pro všechny příležitosti, vinotéka prodává i nealko vína, z cukrárny je tu také káva, čaj, čokoláda a medové dorty, najdeš tu farmářské produkty, oblíbené chilli, gourmet, delikatesy, sušené plody, je tu zdravá výživa. Po celý rok má Gusta na prodej zdravé superpotraviny. Samozřejmostí je výběr ze všech alkoholických nápojů. A co se nevejde do prodejny, má Gusta po ruce ve svém skladu.

Jakým dárkem zaručeně každou ženu oslovíte? - Správně zvolený druh tradiční pálenky, luxusní alkoholický nápoj pro ženu - to je naprosto skvělý nápad! Darujte svým partnerům doma či v zaměstnání mimořádně chutné pití

Květinu k svátku pro ženu, to umí koupit každý blbec. Ale vybrat dobré pití, to umí jen znalec! Proto pro všechny ženy dobře vybírejte či si nechte poradit. Kupte jen ty správné a jejich oblíbené drinky. A tento dárek bude vaši ženu opravdu bavit. To si nemyslí jenom Gusta, to vím zcela jistě.

To nejlepší z naší kategorie prodej alkoholu podle Gusta obchod. A tato je i moje Gusto,

Nechte se také vlákat do našeho domu a okouzlit se chutí dárků, které se vyrábějí podle prastarých metod. 98% zákazníků náš obchod doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost z Uloženka a MALL Point. Jsme jejich oblíbená prodejna výdejní místo. Osobní nákup spojený s online objednávkou, osobní poradenství a servis prostě vede. Jsme jejich oblíbená prodejna a výdejní místo na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko.

Jak se k nám dostanete, tady je mapa a souřadnice.

Jak se k nám dostanete - vybírejte zde

Podle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Jako, dárek, pro na zábavu nebo jen tak. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9, vchod do domu je zde, vedle pobočky Raiffeisenbank a lékárnou, na domě je modrá cedule Národní číslo 9, PSČ je 11000 Praha 1. Potřebujte poradit?

Podle Gusta - Národní, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno

Po - pátek, So-Ne a Státní Svátky: zavřeno. Telefon na prodejnu: 776 030 228. Dostupnost MHD: Nedaleko tramvajové zastávky Národní divadlo, linky 6, 9, 18 a 22

Zajímáš se o dárek k svátku, k narozeninám? Jukni do našeho eshopu, klikni zde a

Svátky letos, tento měsíc, tento týden - kdo má dnes a zítra svátek? Podle Gusta obchod nabízí podrobný přehled svátků a jmenin na každý den. Já osobně moc rád dělám radost sám sobě, stále něco slavím. Pokud jde o svátek, je mi úplně jedno, jestli ho mám já, táta, manželka, tchán, sousedka, kamarád, známá, spolupracovník, někdo z naší brandže, nebo náš velmi dobrý zákazník, přítel, či jde třeba o důležitý státní svátek.

Hledáte vhodné dárky na poslední chvíli? Ať už potřebujete dárky pro ženu dnes nebo na zítra, k narozeninám, dárky k životnímu jubileu či obchodní dárky - nechte se inspirovat na prodejně podle Gusta. Jiné obchody on-line nestíhají, dopravci nestíhají, všude jen fronty, ztrácí se jim dokonce balíčky s doručením až domů. Bojíte se, že běhání po obchodech v centru hlavního města už nic výjimečného neseženete? Tak už se obávat nemusíte. U nás vždy vyberete něco originálního a zajímavého. V tomto okně je vždy více jak 9 tipů na super dárky, které si zde můžete pořídit i na poslední možný čas. A kdo chce, můžeme je doručit i do dalších 325 měst či přímo na adresu domů! Nebo na více jak 3655 výdejních míst - osobní odběr na výdejním místě je stále a stále moc populární. Spolupracujeme s dopravcem, který provozuje pod svojí značkou nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku. Pokryté je nejen celé Česko ale i Slovensko.  Všechna námi používaná výdejní místa jsou umístěna v dobře dostupných místech. Do výdejního místa doručíme balík následující pracovní den po převzetí v e-shopu. Pobočku, kterou si sami vyberete nejblíže vašeho domova či tam, kde pracujete. Rychle, moderně, spolehlivě, lacino. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Tak neváhejte a využívejte naší službu zaslání dárků přesně podle Gusta.

Tady jsi na správné online adrese, jsme kousek od Národního divadla

Svátky v měsíci červnu
Datum Jméno

1. 6. Laura, Laurinka, Laurka, Lauřička, Lara, Lora, Loreta
2. 6. Jarmil, Jarmilek, Jaromil, Jarek, Jára, Jarouš, Míla, Milek
3. 6. Tamara, Tamarka, Tara, Tamuška, Marka, Kevin, Lešek 
4. 6. Dalibor, Dalibor, Daliborek, Dalek, Libor, Bor, Borek, Tara a Fatima
5. 6. Dobroslav, Dobroslávek, Dobroš, Dobra, Dobeš, Slávek, Sláva, Dobroslava a Dobruše
6. 6. Norbert, Norbi, Norbertek, Norek, Nora, Bert, Bertík a Norman
7. 6.  Iveta, Yveta, Ivetka, Ivča, Iva, Ivka, Slavoj, Slavibor
8. 6. Medard, Medardek, Medek, Meda, Méďa, Pěva
9. 6. Stanislava, Stáňa, Stánička, Standa, Stanouš, Stanoušek, Stanka a Anabela
10. 6. Otta, Otta, Ota, Otík, Otíček, Oťásek, Oťas, Gréta, Margita a Gita
11. 6. Bruno, Bruneček, Brunek, Brunko, Brunda, Barnabáš a Brunhilda
12. 6. Táňa, Tonička, Antonička, Tonča, Tony, Tóňa, Tonka, Tonina, Antonie, Antonina
13. 6. Antonín, Antoníček, Toníček, Tonda, Tony, Tóňa, Anton
14. 6. Roland, Rolandek, Rolek, Rolf, Rol, Rolík, Landa, Rolanda a Herta
15. 6. Vítek, Vít, Víta, Vítek, Víteček, Víťa, Vitoušek
16. 6. Zbyněk, Zbyněček, Zbynďa, Zbynda, Zbyňa, Zbyňouš, Zbyhněv a Zbyňka
17. 6. Adolf, Adolfek, Adík, Áda, Adin, Dolf, Dolfi, Adolfina, Ada, a Adina
18. 6. Milan, Míla, Milánek, Milouš, Milec, Milek, Milíč a Milana
19. 6. Leoš, Leo, Leošek, Lešek, Ošek, Lev, Oška, Leon
20. 6. Květa, Květuška, Květunka, Květuše, Květka, Květák a Flora
21. 6. Alois, Aloisek, Alojz, Alda, Ála, Lojza, Lojzíček, Lojzík, Lojzek, Lolek, Lejla, Aloisie a Aloys
22. 6. Pavla, Pavlínka, Pája, Pájuška, Pavluška, Pavlička, Arabela, Zaira
23. 6. Zdena, Zdenka, Zdenička, Zdenuška, Zdenda, Zdeňa, Zdeňule, Sidonie
24. 6. Jan, Jenda, Jeník, Jeníček, Jéňa, Janík, Jano, Janeček, Janek, Honza, Honzík, Honzíček, Dejan
25. 6. Ivan, Ivánek, Ivo, Ivouš, Salome, Fabrizio
26. 6. Adriana, Adrianka, Adria, Adruška, Adřička, Adra, Rianka, Riana, Adrian
27. 6. Ladislav, Láďa, Ládin, Ládínek, Ládík, Laco, Slávek, Sláva, Ladislava 
28. 6. Lubomír, Lubor, Lubomírek, Luborek, Luba, Lubomil, Luboš, Lubomíra
29. 6. Petr a Pavel, Pavlík, Pavlíček, Pája, Pavlásek, Pavlas, Petřík, Petříček, Péťa, Peťka, Petrouš, Péťánek, Esmeralda
30. 6. Šárka, Šárinka, Šáruška, Šárečka, Šárina, Vlastimíra a Vlastimír
 
Podle Gusta Obchod Praha 1 přeje všem co mají svůj svátek, nebo oslavují svátky svých blízkých v červnu vše nejlepší a hodně zdraví! Udělejte také něco pro své zdraví, kupte si něco zdravého pohodlně online, z domova, navíc u nás ušetříte čas a peníze!  Máme otevřeno- to máme dneska hezký den. Pro všechny z vás je tu připravena možnost objednat něco dobrého pro svého nejbližšího i po telefonu. Červen je další krásný jarní měsíc. Hned první den je tu slavný Den dětí. A významných a mezinárodních dní v letos v červnu slaví celá řada. Tak se k nám podívejte nebo zavolejte a něco společně vybereme.  Nejenom všechny červnové svátky, ale jsou tu i firemní party, narozeniny a další příležitosti. Probíhá jarní sezóna grilování a budou tu i další sezónní záležitostí, každý den někdo něco u nás slaví, proto máme pro ně dárky po celý rok.
Je Červen - je poslední měsíc pro děti před prázdninama, kdy přide čas na odpočinek a vysněnou dovolenou. Pro všechny z vás je tu připravena možnost zamluvit si něco dobrého pro svého nejbližšího i po telefonu. 
Seznam státních svátků, které jsou v červnu. Mezinárodní dny v červnu, ke kterým se vám mohou hodit naše dárkové sety, krabičky a či dárková vína. Dárky na slavnostní rauty a slavností příležitosti, pro státní instituce, pro státní podníky, pro státní úřady a úředníky. To se zase letos budeme mít.
 
Významné mezinárodní dny, které se slaví právě v červnu.
1. 6. - mezinárodní den dětí
2. 6. - mezinárodní den čistého ovzduší
4. 6. - mezinárodní den dětí, které se staly obětí agrese
5. 6. - mezinárodní den ptačího zpěvu
5. 6. - den rozvoje a vzdělání dospělých
5. 6. - světový den životního prostředí
8. 6. - mezinárodní den oceánů
12. 6. - světový den proti dětské práci
14. 6. - světový den dárců krve
15. 6. - mezinárodní den odpůrců vojenské služby
16. 6. - den afrického dítěte
16. 6. - evropský den židovské kultury
17. 6. - mezinárodní den proti rozšiřování pouští a sucha
17. 6. - světový den sdělovacích prostředků
20. 6. - světový den uprchlíků
21. 6. - evropský den hudby
21. 6. - den hrdosti
21. 6. - mezinárodní den trpaslíků
23. 6. - mezinárodní olympijský den
23. 6. - světový den házené
23. 6. - osn pro den veřejné služby
26. 6. - mezinárodní den podpory obětem násilí (mučení)
26. 6. - mezinárodní den boje proti drogám a nezákonnému obchodu
27. 6. - den politických vězňů
27. 6. - světový den rybářství
 Máme otevřeno- to máme dneska hezký den
 
Poslední jarní měsíc je tu a bude-li červen pěkný a teplý, bude další měsíc červenec ještě lepší. Jaké je počasí celý měsíc červen? Jaká je teplota vzduchu? Jaká je teplota vody u vás v bazénu? Prší u vás také tak málo, jako loni v červnu? Snad ten letošní měsíc bude lepší. Česká republika a hlavní měso Praha v červnu: Podnebí, teplota a chcete jet k nám do centra hlavního města? Jaké klima má celá Česká republika a jaká je předpověď na celý měsíc květen?

Tak jako každoročně, i letos jedeme celý měsíc Červen na sucho - to znamená, že na prodejně u Suchánků je stále velký výběr drinků bez alkoholu podle Gusta.

Pro mnohé z nás je nepít alkohol už dávno samozřejmost, pro mnoho našich zákazníků ale jen testovací zkouška kdy nepijí alkohol.

Pokud se jmenujete Šárka, Šárinka, Šáruška, Šárečka, Šárina a patříte mezi ně, tak jste tu správně. Od prvního do posledního června je zde naše sváteční výzva pro lidi, kteří si chtějí otestovat svůj vztah k našeho nealkoholickému sortimentu. Prodej spočívá v tom, že se zde máte k dispozici víno, nealkoholické destiláty, aperitivy, šumivá vína, vermut, šumivá vína kde není ani kapka alkoholu. Proto, pokud máte opravdový zájem, tak se celý měsíc doma ani v práci tento měsíc nedotknete žádného nápoje, který obsahuje alkohol. Asi víte, že to není o ceně, ale je o tom, jestli máte vůli a výdrž alkoholu se nedotknout. Tak co, máte na to? Je to o tom chtít to dokázat, je to o odvaze mít zodpovědnost, je to o tom mít chuť to také zkusit. Podívejte se k nám do sekce Nealko nápoje

Češi doma či v práci pijí často přes míru. I letos proto zde platí celoměsíční červnová prodejní akce naší prodejny, která podporuje tisíce žen i mužů v jejich snaze prověřit jejich vztah k alkoholu a zároveň změnit jejich zaběhlé alkoholické návyky. I vy, pokud chcete, můžete omezit nadměrné pití alkoholu. Pro všechny z vás je tu připravena možnost objednat něco dobrého pro svého nejbližšího.

Svátky a jména on-line, kalendář s místními jmény, jmeniny, svátky. Nevíte, kdo má dnes či tento měsíc svátek, nebo kdy slaví jmeniny vaši přátelé?
 
Červen je v pořadí šestý letošní měsíc. Nejvíce našich zákazníků k nám chodí hlavně v polovině roku. Tak k nám také zajděte. Pokud potřebujete poradit, tak se osobně zastavte a něco společně vybereme.
Nejenom všechny svátky v červnu, ale jsou tu i firemní party, narozeniny a další příležitosti. Probíhá klasická jarní nákupní horečka a budou tu i další skvělé červnové záležitostí, každý den je u nás v ulici nějaká sláva, proto máme hodně dárků i pro vás. Prodej zde.  Bourbon pro každou příležitost - podle Gusta obchod Praha 1Nejsme jen internetový obchod. V tomto domě F. Topič je uvnitř i naše kamenná prodejna. Jsme blízko vás - jsme na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko. Osobní nákup spojený s online objednávkou, osobní poradenství a servis od Gusty prostě vede. Jsme jednička na jedničce v doporučování a v prodeji na doporučení. Dobrůtky na úrovni doporučíme všem

Prague Souvenirs - The Best Souvenirs to Bring Back Home from Prague - Czech and Slovak spirits & liqueurs. Buy spirits from Czech Republic at our shop at the famous house of F. Topic  = righthere

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

  

Výdejní místo je také pro e-shop STÁČÍRNA. Pokud Vám telefon ihned nezvedneme, jsme v danou chvíli zaneprázdnění a hned, jak to bude možné, zavoláme zpátky. Děkujeme za pochopení

PodleGustaObchod.cz-Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz