Co je v domě??
16.01.2015
prodejna Praha
Prodejna na Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha 1. Je to uvnitř v domě  Vchod mezi bankou a léká... číst celé
17.09.2016
Podle Gusta Obchod
Podle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Najdeš nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9, vchod do domu je zde, vedle pobočky Raiffeisenban... číst celé
01.01.2019
Inca Botanica ihned na prodejně Národní 9, Praha 1
Všechny produkty nakup přímo zde! Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky na prodejně Podle Gusta obchod Prodejna dům F. Topič, ... číst celé
Zobrazit všechny novinky
Blog
❤ Kristus se vrací – Dopis 7 - část 4 ❤ Kristus se vrací – Dopis 7 - část 4
Tyto Dopisy jsou pojítkem, prostředkem vaší komunikace s mým vědomím, a ta vám umožní být duchovně přitahováni a být vnímaví a pak do hloubky pochopit... číst celé
Zobrazit všechny články
Navštivte nás

Zastavte se prodejně

kde můžete nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem.

Podle Gusta obchod
Národní 9, Praha 1
prodejna je uvnitř v domě

Po - Pá: 12:00 - 19:00 hod.

Provozovatelem kamenné prodejny podle Gusta obchod

je firma Obchod online s.r.o. IČ: 09879552

Potřebujete informace?

Rádi vám poradíme s výběrem

Tel: 778 088 158

  1. Úvod
  2. Blog
  3. ❤ Dárek k Svátku podle Gusta
  4. Dnes má svátek Petr a Pavel - 29. 06

Dnes má svátek Petr a Pavel - 29. 06

Máme pro vás přehled svátků na celý tento týden, kdo měl, kdo má dnes, kdo bude mít zítra i pozítří. Dnes má svátek Petr a Pavel, je 29 Června a pro dárky jste tu dobře. Nevíte si rady, co letos vybrat pro svého nejbližšího? Pro všechny mladíky, chlapce, muže, pány máme dárek k svátku ihned na prodejně podle Gusta obchod v centru města. ❤ Dárky doručíme i na druhou adresu po celé ČR ❤

Nechte se také vlákat do našeho domu a vyberte zde dárek k Svátku podle Gusta. 98% zákazníků náš obchod doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost z Uloženka a MALL Point. Jsme jejich oblíbená prodejna a výdejní místo. Osobní nákup spojený s online objednávkou, osobní poradenství a servis prostě vede. Jsme pro všechny na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko. A co je u nás nového? Nechte se podat! Můžete zde balíky také podávat. PPL ParcelShop je naše podací místo, kde můžete od nás poslat svůj balík zpátky do eshopu jako vratku. A to se určitě vyplatí.

Jak se k nám dostanete, tady je mapa a souřadnice.

Jak se k nám dostanete - vybírejte zde

Podle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Jako, dárek, pro na zábavu nebo jen tak. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9, vchod do domu je zde, vedle pobočky Raiffeisenbank a lékárnou, na domě je modrá cedule Národní číslo 9, PSČ je 11000 Praha 1. Potřebujte poradit?

Podle Gusta - Národní, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno

Po - pátek, So-Ne a Státní Svátky: zavřeno. Telefon na prodejnu: 776 030 228. Dostupnost MHD: Nedaleko tramvajové zastávky Národní divadlo, linky 6, 9, 18 a 22

Zajímáš se o dárek k svátku, k narozeninám?

Jukni do našeho eshopu, klikni zde

Psychika kúra  - depresio jako dárek k svátku. Úžasné byliny z oblasti And a Amazonie. Jsme přímo prodejna a prodejní místo Praha 1.

Svátek má dnes muž se jménem Petr a Pavel, máme krásné dárky podle Gusta, Obchod je na Národní 9, Praha 1, máme vše i pro chlapy, kteří se takto krásně jmenují

Provozujeme své vlastní výdejní místo v centru města, kam posílá své balíky i další profesionální dopravní a logistické služby pro e-commerce.

Máme dárek pro Petra a Pavla, dnes je třicátého června a to má Petr a Pavel svůj svátek. Přejeme hlavně hodně štěstí, hodně zdraví, hodně radosti, hodně klidu a hodně lásky. Kluci, mějte vždy mladé srdce, pevný ocas, hodně přátel a kdyby se náhodou dostavil démon, tak žádné vrásky.

Jaký dárek připravit Petrům a Pavlům letos v červnu? Jak se na to dívám já, svým pohledem? Dárkový hrníček pro muže s jeho jménem už má dávno na svém stole! To chce vymyslet opravdu něco velmi originálního! To loni, to byla ale panečku jízda a skvělá dárková akce. Při nákupu zdravých produktů dostal od nás každý nakupující ještě dárek navíc. Tak letos prodej a dárek pro Petra a Pavla opět, tak jako vloni, pořádně rozjedeme! 

A kdo nechce kupovat jako dárek alkohol, může pro muže se jménem Lubomír k svátku vybírat z kategorie vše pro zdraví na jednom místě. Na mých webových stránkách podle Gusta obchod můžete všem oslavencům zakoupit také všechny produkty pro zdravé tělo, mysl a ducha. Dary z přírody, čaje a bylinné směsi, léčivé extrakty, výtažky nebo výluhy z bylin, doplňky stravy pro vaše zdraví, superpotraviny - superfoods, jedlé oleje, jedlé houby, přírodní šťávy, sušené plody, semínka, ořechy, přírodní sladidla, obiloviny a také všechny další produkty a vysoce kvalitní potraviny obsahující důležité látky pro tělo, NaturaBio, jídlo bez chemie, bylinky z Amazonie a mnoho dalších z projektu Inca Botanica a kategorie Forhealth. Ve zdravém těle zdravý duch. Objednejte zdravý dárek u nás a na jednom místě - kupte přímo i bez objednání a platby předem. Tyhle dárky by vás nenapadly. Gusta všem poradí komu, co a a kdy. Taky vám ukáže, že v centru města má i pro nejlepší dostupnou cenu

Ochraňujte i v měsíci červen svojí vlastní imunitu. Podporuje trávení, očistu střev i celého těla. Vyberte si u nás přírodní produkty na posílení své imunity. Věřte, že obranná schopnost našeho organismu vůči nebezpečným vlivům a virům je opravdu velmi potřebná. Oslabená nebo i žádná imunita může všem pěkně zkomplikovat život. A jak se celý Svět přesvědčil, s virem není žádná legrace.

Pokud u vás imunita v červnu klesla, nebo je snížena vlivem stresu, nedostatečného příjmu vitaminů, špatné životosprávy, stresem a dalšími faktory, nasaďte posílení pomocí našich bylinek. Čisté, organické a léčivé peruánské byliny na imunitu jsou jednou z možností, jak takovým stavům zabránit a dokonce i předcházet. Pomoc nám všem samozřejmě nabízí i naše česká příroda prostřednictvím některých potravin, jako je česnek, cibule, křen, ovesné vločky. Silný imunitní systém umožní lidskému tělu větší šanci se bránit všem těm sračkám, které okolo nás řádí.

Obranyschopnost před zákeřným viry a nemocemi je i tento jarní měsíc nesčetně skloňovaný pojem. Zde vám ukážeme, že v centru města se může najít i nejlepší dostupná cena.

Jukni do našeho eshopu, klikni zde

Peruánská bylinná kúra od Inca Botanica přírodní posílení nervové soustavy - Psychika. Pomáhá při depresích a jiných psychických zátěžích. Deprese je závažná, dlouhotrvající porucha psychiky projevující se snížením až vymizením schopnosti prožívat potěšení, pokleslými náladami jedince a patologickým smutkem. Je to nejčastější psychické onemocnění, dvakrát častější u žen než u mužů. Někdy se objevuje fáze deprese, které se střídají s euforickými manickými stavy – bipolární porucha. Častá je také tzv. zimní deprese v důsledku nedostatku světla v zimních měsících.

Jukni do našeho eshopu, klikni zde

Dobrá psychika pro muže a jejich ženy jen to nejlepší. Garantujeme jen 100% kvalitu

Posílení nervové soustavy. Jsou vaše psychické potíže vážnějšího rázu? Kdy se běžné pocity úzkosti, náladovost a nadměrný stres změní na problém, který sami nezvládnete? Napoví vám následující výčet příznaků. Potíže se spánkem. Neschopnost usnout, nekvalitní spánek, ale i nadměrný počet hodin strávených spánkem mohou ukazovat na problémy v duševní oblasti.

Jsou vaše psychické potíže vážnějšího rázu? Kdy se běžné pocity úzkosti, náladovost a nadměrný stres změní na problém, který sami nezvládnete? Napoví vám následující výčet příznaků.

Potíže se spánkem. - Neschopnost usnout, nekvalitní spánek, ale i nadměrný počet hodin strávených spánkem mohou ukazovat na problémy v duševní oblasti.

Snížený zájem o věci, které vás dříve bavily - Můžete také zaznamenat nezvyklé pocity nepřítomnosti nebo rozmrzelost v přítomnosti lidí, které máte rádi.

Všechno vás rozčiluje - Pokud se příliš soustředíte na negativní rysy většiny lidí, se kterými přicházíte denně do styku, jste nepříjemní na svého partnera, přátele, rodinné příslušníky nebo spolupracovníky více než obvykle, nebo máte neodbytný pocit, že celé lidstvo je naprosto hrozné a odsouzeníhodné, může důvod vašeho rozhořčení pramenit z vaší duševní poruchy.

Podrážděnost, agrese nebo změna nálady může být samozřejmě normální reakcí na některé látky v těle, nevyspání nebo i na pokles hladiny cukru v krvi. Jestliže jste však najedení, hydratovaní, dostatečně vyspalí a nejste ničím intoxikovaní nebo jste nepožili nadměrné množství kofeinu, a přesto se neustále potýkáte s podrážděností a vztekem vůči všem lidem kolem sebe, mohlo by to například znamenat, že trpíte poruchou osobnosti.

Jste zaplaveni hanbou a pocity viny
Nedokážete zapomenout na jízlivou poznámku, kterou na vaši adresu někdo před pár měsíci utrousil? Bojíte se, že jste pro ostatní jen zdrojem smutku a frustrace? Jste přesvědčení, že jste selhali v nějaké významné oblasti svého života? Pokud se vám takové myšlenky pravidelně vkrádají do hlavy a nedají vám odpočinout, může to znamenat něco vážnějšího.

Nadměrné přemítání o tom, co by se stalo, kdyby jste se tehdy zachovali jinak, neustálé „co by, kdyby“ a podobné uvažování, které vlastně k ničemu nevede, nebo přílišný zájem o to, co děláte ve svém životě špatně, naznačuje, že jste narazili na nějaký zlomový bod a potřebujete více podpory.

Vaše chutě se výrazně změnily - Známým příznakem deprese je ztráta chuti k jídlu. Psychická porucha se také může projevit posedlostí zdravými potravinami, neustálým počítáním kalorií a nadměrným cvičením.

Nevysvětlitelné pocity vyčerpání, kterých se nedokážete zbavit ani po dlouhém spánku, odpočinku a kvalitním jídle, stejně jako mátoživé zpomalené pohyby mohou upozornit na depresi, generalizovanou úzkostnou poruchu a syndrom vyhoření.

A tím je to dané - objednejte vše pro zdraví u nás. I malý nákup může být pro vás velkou změnou k lepšímu.

Superpotraviny - superfoods na prodej podle Gusta obchod, Národní 9, Praha 1 přímo i bez objednání a platby předem na prodejně Národní 9, Praha 1. Dobrý den, vítám vás na mých webových stránkách. Jsem provozovatelem kamenného obchodu v domě U Topičů, kde můžete zakoupit také jedlé oleje, jedlé houby, přírodní šťávy, sušené plody, semínka, ořechy, přírodní sladidla, obiloviny a také všechny další produkty pro vaše zdraví. Jsme kousek od Václavského náměstí, blízko metra Národní, téměř u stanice tramvají, naproti je Nová scéna a Národní divadlo. Vchod do domu vedle pobočky Raiffeisenbank a lékárnou, kde je také známá Poliklinika

Petře a Pavle, pokud chceš, žít se dá opravdu zdravě. Naše peruánské super foods jsou organické, čisté, léčivé. Aby však došlo k významnému zlepšení zdravotního stavu, doporučujeme vždy využívat minimálně dvě a více balení. Super ovoce, hvězda zdravé výživy, zázrak z Peru

Tento velmi efektní a bezpečné antidepresivum upraví náladu člověka na vždy dobrou. Dále snižuje záněty v těle, chrání proti onemocnění jater a má antivirové vlastnosti. A tím je to dané - objednejte vše pro zdraví u nás. I malý nákup může být pro vás velkou změnou k lepšímu

Svátek slavíš Petříku a Pavlíku jednou do roka jako připomenutí toho, jaké jméno ti rodiče při tvém narození vybrali. Máme dárky i pro muže, posíláme mu blahopřání k svátku. Jaký vybrat dárek? Kup mu to, co mu opravdu chutná.

Zdravíme všechny muže a chlapy s tímto krásným jménem. Přidejte se také k nim, nakupte u nás v našem eshopu. Zapoměl tu snad někdo na svátky svých příbuzných, blízkých, kamarádů, kolegů v práci či svých velmi dobře známých? Zapomínáte na tyto důležité události? Pak jste zde správně, máme originální a skvělé tipy na dárky. Díky Gustovi a jeho upozornění, která vám prostřednictvím tohoto přání k svátku posílá s předstihem, se vám trapná situace v podobě zapomenutí na tuto událost již příště vyhne obloukem. I malá pozornost udělá velkou radost, nezaponeň. Ó děkuji ti Gusto, že se tak letos ke každému oslavenci konečně dostane přání k svátku včas.

Pokud chcete, můžete tady přímo tady a teď pro Petra a Pavla u Gusty rovnou zakoupit nápaditý dárek v dostatečném předstihu, nebo na last minute - na poslední chvíli.
Jaký vybrat pro muže dárek? Kup mu dobrý alkohol v akci a se slevou. Dnes - třicátého června, Veselé přání k svátku pro všechny Petry a Pavly, kteří právě dnes slaví svůj svátek. Přání ke svátku tatínkovi, přání ke svátku dědovi, přání ke svátku tchánovy, přání ke svátku synovci, přání ke svátku známému, přání ke svátku bratrovi, přání ke svátku švagrovi, přání ke svátku i tomu neznámému, přejeme všem Petrům a Pavlům

Máme nízké červnové ceny, které vždy potěší. Poslední jarní měsíc je tu a prodej dárků pro muže v červnu u nás ale jede i letos. Máme velký výběr dárků do tisícovky. Máš to u Mě na Národní - odnes dárky k svátku ihned.

Pokud ale chcete něco koupit u nás, tak my na naší vlastní prodejně i na eshopu Podle Gusta Obchod prodáváme nejenom netradiční dárky k svátku. Máme tu maličkosti za pár korun, nebo kvalitní alkohol k svátku, takže nic obyčejného k svátku u nás na Národní třídě v domě U Topičů nenajdete. Pojďte se k nám podívat na zajímavý dárek k svátku, osobní odběr je tu pro všechny zdarma.

Pátý měsíc v roce květen je už dávno pryč aneb co vybrat třicátý den v červnovém měsíci jako dárek. Petra a Pavla by něco zdravého mohlo potěšit! Všem Petrům a Pavlům přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku.

Máme velký výběr dárků do tisícovky. Máš to u Mě na Národní - odnes dárky k svátku ihned.

Pro koho vybíráte dárek? Každý rok se většina z nás potýká s těmi samými dilematy: jak být originální, trefit se do vkusu obdarovaného, a přitom neutratit moc peněz. Jděte na to chytře!!!! Naše oblíbené dárkové poukázky se výborně hodí pro odměňování vašich zaměstnanců, obchodních klientů i partnerů.

Svátek mají Petr a Pavel podle statistik žije s tímto křestním jménem v celé ČR více jak 270 000 mužů. Jedná se o 3 nejčastější mužské křestní jméno. Jméno to je velmi oblíbené, hodně používané a u nás v Praze je také zcela běžné. Jeho oblíbenost v posledních letech ještě více stoupá. Jsou ale na to dva, nebo každý sám? Kdo ví!

Z informací, které objevil Gusta se jedná o třetí nejpoužívanější mužské křestní jméno podle jmenné statistiky. A mnoho z nich je také přímo z Prahy, některý také žije a pracuje u nás v centru Prahy, mnoho z nich k nám do obchodu také velmi často zajde. Tak se přidejte i vy, nakupte zde přímo na místě, i bez objednání online. Prodejna má velký výběr alkoholu z celého světa na jediném místě. S vaší domácím chlapem si zde vychutnáte všechny okamžiky života.

Hledáte jméno podle svýho Gusta? Zajímáte se o zajímavá jména pro děti? Chcete vědět nejpoužívanější křestní jména podle četnosti. Zajímají vás jména podle popularity? Na našem blogu najdete přehled všech mužských i ženských jmen, které v ČR používají, včetně jejich oblíbenosti. A někdo je na tom úplně nejlépe. Má před příjmením dvě křestní jména, což naše zákony také umožňují.

Bude někdo ve vašem okolí slavit svátek? Potřebujete na poslední chvíli koupit zajímavý, netradiční a originální dárek k narozeninám, k svátku, k výročí, k Vánocům nebo k jiné slavnostní příležitosti? Destiláty, lihoviny, pálenky, kořalky. Je jedno, jak jim říkáte, u nás na prodejně najdete v dárkovém balení i vše, co potřebujete předat jako dárek.

Dnes má svátek Petr a Pavel - je dvacátého devátého června a už všem rozdáváme dárky. Pro všechny kluky, muže, chlapy s tímto krásným jménem a s registrací máme informaci, že mají u nás dárek k Svátku. Přidejte se také k nim, nakupte u nás v našem eshopu podle Gusta obchod v centru města, je tu dárek od nás pro vás. Tajné dárky mají záruku kamenné prodejny a pokud vašemu mužíčkovi tradiční a jeden z nejznámějších alkoholů jako dárek k svátku nebude vyhovovat, tak mu ho vyměníme za jiný.

No, my zde pro vás všechny na online vyhledávačích máme krásné dárky k Svátku. Zajdi k nám rovnou na Národní 9 a kup mu na místě něco hned. Půjde někdo okolo podle Gusta obchod? A ví on vlastně, jaké dárky se ke svátku dávají? Máme tip na dárek k Svátku pro muže.

Petr a Pavel jsou tradiční česká mužská křestní jména, ale dnes jako oslavenec si snad zaslouží dobré pití! Zaregistruje se v našem eshopu Podle Gusta Obchod na Národní třídě.

Jakým dárkem zaručeně každého muže zaručeně dostanete? - Správně zvolený druh a luxusní alkoholický nápoj pro chlapa - to je přeci naprosto skvělý nápad!

Máme nejlepší dárky pro všechny muže, posíláme mu blahopřání. Dárky k svátku pro chlapa, pro přítele, pro tátu, pro kamaráda. Skvělé růžové, bílé, červené i perlivé víno bez alkoholu se u nás doporučuje pro dietáře, řidiče, sportovce, managera, když je ještě muž mladistvý, pro všechny starší pány, kteří berou léky a nemohou pít.

A co kupuje třeba kluk klukovi, když jsou na Petřín a jaký dárek pro přítele princeznu? Máme pro vás úžasné tipy. A kdo může být muž s tímo krásným jménem ve vašem okolí? Tak třeba soused, kolega, ale i otec, vnuk, děda, syn, bratr, strejda, pradědek, děda  i pradědek, no jistě i manžel, milenec, partner, přítel či tchán. Tak už nic neřež a zajdi. 

Pokud ale chcete něco koupit u nás, tak my na naší vlastní prodejně i na eshopu Podle Gusta Obchod prodáváme nejenom netradiční dárky k svátku. Máme tu maličkosti za pár korun, nebo kvalitní alkohol k svátku, takže nic obyčejného k svátku u nás na Národní třídě v domě U Topičů nenajdete. Pojďte se k nám podívat na zajímavý dárek k svátku, osobní odběr je tu pro všechny zdarma.

Jak skloubit dárky a sex? Darujte dárky o nás. Máme zde několik originálních tipů, co nadělit muži oslavující spravedlnost - obchodnímu partnerovi k svátku. Kvalita, originalita, uměřenost. To jsou hlavní charakteristiky, jež by měl splňovat váš dárek pro něj. A pokud je obdarovaný podnikatel, přítel, kamarád, umíme mu po celý rok doručit dárky i na druhou adresu. Co tedy letos mohou ženy mužům k svátku darovat?

Když čokoláda, tak jen opravdu kvalitní! Čokoláda a pralinky je ideální tip snad pro každého chlapa, který nekouří a má rád svojí ženu. Skutečná a nešizená čokoláda, tu Petr a Pavel, Pavlíček, Pája, Pavlásek, Pavlas, Petr, Petříček, Péťa, Peťka, Petrouš, Péťánek jistě a rád ocení. Na naší čokoládě už při prvním ochutnání pozná, že je poctivá a nešizená. Umíme zajistit výjimečné blahopřání k jeho svátku napsané lahodnou mléčnou čokoládou. Až do úplného sežrání umožní obdarovanému muži prožít příjemně sladké chvíle. Čokoláda jako dárek, který potěší a osladí život. 

Medovník pro muže k svátku? Bude Petrovi a Pavlovi chutnat medovník dort? Ano - ten od nás určitě bude! A i v letos v červnu je tu jako dárek náš nejprodávanější klasický medovník natural. Prodejna je pro muže otevřena každý pracovní den na Národní 9, Staré Město, Praha 1. Jsme uvnitř v domě na Národní třídě číslo 9. Neodolatelná vůně Medovníku - medového dortu natural klasik se kolem Petra a Pavla bude linout. A jakmile si ho přinese domů a vybalí, může se do něj pustit. Osladí si tak svůj život sladce medovou delikatesou, kterou mu vyzvedni přimo u Národního divadla. Přesně podle tvýho Gusta.

Alkohol. Když něco ostřejšího, tak v dárkovém koši, když alkohol, tak v pěkném balíčku. Dárkový koš je dárek vhodný pro všechny muže v každém věku a nedá se jím nic pokazit. Tím spíše, pokud dárce alespoň trochu zná chutě obdarované a dokáže podle toho do koše správně namíchat pochutiny.
Když obdarovat, tak odpovědně, Gusta přidá spolehlivost! Naše dárkové koše, kazety i balíčky z vybraných výtečných lahůdek ocení každá firma, která hledá vhodný dárek pro své obchodní partnery.

Alkoholické nápoje v červnu?? A proč ne! Když  alkohol, tak v pěkném balíčku. Tím spíše, pokud dárce alespoň trochu zná chutě obdarovaného.

Loňské léto bylo bohaté nejen na zážitky, ale poté i konec léta byl bohatý na úrodu nejrůznějšího ovoce. To byste si nyní na jaře určitě také měli dopřát. Posílí vaše zdraví i krásu. Náš obchod ho prodává jen v té tekuté podobě. Co s přebytkem sezónního ovoce a jak přivolat sladké vzpomínky na léto i začátkem jara? I nyní v jarním měsíci to chce něco ostřejšího. Podívejte se k nám, do naší nabídky, co se z ovoce podařilo vypálit a nalít do sklenic. V naší ulici najdete nejlepší destiláty z rukodělných českých a moravských palíren. Ovocné pálenky pro každou příležitost přímo u Národního divadla. Jsme eshop a kamenná prodejna, který vám umožní nakoupit bez čekámí a ihned odnést ty nejlepší pálenky, co se u nás doma i zahraničí pálí. A s tím je také spojené pěstitelské pálení. To, co se v sadech a na zahradách v létě urodí, to se také musí i nyní, v měsíci červen spotřebovat. A co se nespotřebuje na přímo, to se dá zkvasit a použije na pálenky. A ne ladajaké. Švestky, jablka, meruňky, třešně, višně, hrozny, hrušky. To je patrně nejčastější ovoce, které palírenští mistři dokážou zkapalnit na lahodný, tekutý mok. Pravé České ovocné pálenky k svátku, destiláty, to je to, na co se celý rok nejvíce těším. Jaká letos bude úroda? Tradice palírenství se u nás na Národní ukazuje v plné palební síle. Díky mnohonásobné destilaci vynikají naše pálenky delikátní jemností. A to oslavencům - mužům chutná. A ani u Petříka a Pavlíka tomu není jinak. I jemu mohou učarovat unikátně čisté destiláty. Tohle oba kluci rádi přivoní a oblíznou. Tak na vaše zdraví !!

Ovocnépálenky jsou oblíbeným artiklem i pro turisty, kteří chtějí odvézt z Prahy osvědčený suvenýr - souvenier from Prague. I o ni moc dobře vědí, který náš nejlepší v sobě snoubí osobité aroma ovoce a chuť. Nejvice nám i jim chutnají ty tradiční, české i moravské. Proto jich tu máme tak velký výběr.

Skvěle to pálí nejedné české i moravské v pálenici, najdete zde dokonce Agnes Kosher certifikát, tradiční je Bartida, lihovar Blatná, likérka Delis, značka Fleret, Golem, nejprodávanější a nejznámější Žufánek. Na prodejně se objeví i nápoje z palírny Radlík, ze Sudličkovy vypalírny, Dobrá slivovice z Českého ráje, Jihočeská z lihovaru Lžín. Zastoupen je tu i Karfíkův Dvůr Koštice, Lihovar Ullersdorf, Pálenice Zubří a mnoho, mnoho dalších.

Destiláty z peckového a jiného ovoce mají v Čechách a na Moravě tradici, stejně tomu je v tradičních alpských zemích. Tam se tomuto lahodnému pité také velmi dobře daří. Prodáváme prémiové ovocnépálenky z Německa, ze Švýcarska, z Rakouska a Itálie od renomovaných výrobců Psenner, Ziegler, Pirchner, Etter a Poli. Ty jsou dobrým dárkem pro opravdové české znalce. Češi, tedy domácí, zejména pražané, ti nejvíce požadují pálenky z českých mini-lihovarů, jen ty nejvyšší kvality a pálené pouze z ovoce. V naší dárkové nabídce také najdete netradiční, průtahové destiláty z kdoulí, jeřabin, z malin, z citronů, z mandarinek, geisty z okurek, je tu průtahová ořechovice, pivní pálenka, kmínka a mnoho dalších. Prakticky vše co teče, u nás máme. Petříku - Pavlíku, to všechno se musí ochutnat. A u nás ochutnat znamená vypít. To se to pak bude skákat

Tento článek je věnovaný všem Petrů a Pavlům. Nejlepší destiláty z rukodělných českých a moravských palíren. Proč je inzerujeme jako skvělý dárek k svátku? Proč se hodí koupit oslavencům nejlepší slivovice, hruškovice, meruňkovice?

Protože když se pálenka nebude hodit Petrovi či Pavlovovi, vypije to někdo z jeho rodiny. Ušlechtilé pálenky, tradičně i netradičně připravené z rozdrcených plodů, bobulovitého, peckové ovoce, nebo jiných částí rostlin chutnají po celý rok skvěle. Skočte si na Národní třídu pro správně vypálený alkoholický nápoj, co máte rádi. U nás se rozhodně nenapálíte.

A jestli je po pravdě řečeno Petřík a Pavlík abstinent, jestli pánovi alkohol nechutná, či ho prostě jen nemůže, máme řešení taky. Neuvěřitelně dobré víno bez alkoholu. 

Pro tyto slavnostní příležitosti je tu dealko - rakouské dealkoholizované víno. V současné době máme v prodeji velmi populární víno nealko, a to Petr a Pavel, Pavlíček, Pája, Pavlásek, Pavlas, Petr, Petříček, Péťa, Peťka, Petrouš, Péťánek dokáže ocenit. Sám doma opravdu pochutná. A protože už je tu šestý měsíc v roce červen, chlapa může potěšit lahodné bílé nealko vínečko z Rakouska. 

Stačí si už jen vybrat. Nabídka našich dealkoholizovaných vín je opravdu veliká. Přímo na prodejně pro vás máme připravena dealko vína ke všem příležitostem a situacím. Ať už jen tak pro dobrou náladu, k dobrému jídlu, jako dárek nebo na velkou rodinnou či firemní oslavu. Naše dobré bílé víno bez alkoholu spojuje všechny, kdo o to stojí. Co vás překvapí? Čistá chuť bílého nelkoholického vína. K vínu nebyl přidán mošt, cukr ani aromata a chuť čistého vína neruší ani alkohol. V celém Rakousku si na dobré nealkoholické víno vždy velmi potrpí, tak se také přidejte a ochutnejte jednu lahvičku od nás.

Prohlédněte si širokou nabídku dealkoholizovaných vín a vyberte si ta, která máte rádi.Konzumace nealko vín působí na organizmus blahodárně a zajišťuje efektivnější trávení. Ochutnejte i naše další unikátní vína ze sousedního Německa

Co já bych doporučil, je typické odrůdové víno Veltliner - česky Veltlínské, je starobylá odrůda, která je v Rakousku, tedy v sousední zemi, kde je doma, velmi oblíbenou bílou odrůdou. A proč zrovna značka a vinařství Alkohlfreier Wein & Sektgenuss - Bernhard Huber: österreichischen, alkoholfreien Weins - z jedné z nejúspěšnějších rakouských vinařských oblastí Kamptal? Protože je strašně dobré a náš online prodej kvalitních vín to může potvrdit

Ochutnejte jemně aromatické tiché bílé víno. Špičková rakouská vína, stojí rozhodně za to. Země: Rakousko Oblast: Kamptal Obec: Langenlois.

Jsme jedinečný eshop vín na českém trhu, kde si bílá vína bez alkoholu vybere opravdu každý. Skvělé a tradiční odrůdy, vybrat jí můžete vínko. Bílé odrůdové víno je vhodné k podávání všech dobrých jídel s masem, nebo se pije dobře jen tak samotné. A na tom si popravdě Petřík a Pavlík opravdu pošmákne. Je to podle mne nejlepší bílé bez alkoholu na trhu. A cena? Naprosto skvělá, proto se u nás dveře netrhnou. Bílé odrůdové víno k dobrému jídlu, to Petr a Pavel, Pavlík, Pavlíček, Pája, Pavlásek, Pavlas, Petr, Petřík, Petříček, Péťa, Peťka, Petrouš, Péťánek ocenit. Sám doma dobře vaří a víno má určitě hodně rád. Správná kombinace vína a podávaného jídla je velmi širokou oblastí a neexistuje předem daná dokonalá harmonie. Základní předpoklad pro správnou kombinaci vína a jídla nalezneme v harmonii barevnosti, vůní a chutí.

Výběr nealko vína k svátku je velmi širokou oblastí a neexistuje předem daná dokonalá harmonie. Základní předpoklad pro správnou kombinaci vína a jídla nalezneme v harmonii barevnosti, vůní a chutí.

Máme dárky i pro muže , posíláme jí blahopřání k svátku. Jaký pro něj vybrat dárek? Já fakt nechápu, že na to ti ostatní nepřišli. Ano, skvělé víno, to je základ na slavnostní večer!

Doručení dárku k svátku i na druhou adresu! Kupte dárky u nás a my mu ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na jeho adresu. A nebo zajdi hned, osobně, bez čekání, bez objednání. Kup to u mě a odnes ihned z prodejny.

Taky jsem rád, taky tě mám rád! Je tu i dárek k svátku pro od nás pro vás. Náš oslavenec si zaslouží za celý rok od nás nějaký ten super dárek. Blíží se nějaká významná událost vašich nejbližších ve vašem okolí? To bude ale Petr a Pavel, Pavlík, Pavlíček, Pája, Pavlásek, Pavlas, Petr, Petřík, Petříček, Péťa, Peťka, Petrouš, Péťánek koukat. Krásný a dobrý dárek.

Láhev na benzince k svátku, to umí koupit každý blbec. Ale vybrat dobrý destilát, to umí jen znalec! Proto pro všechny muže dobré pití dobře vybírejte či si nechte poradit. Kupte mu jen ty správné a jejich oblíbené drinky. A tento dárek bude vašeho chlapa opravdu bavit. To si nemyslí jenom Gusta, to vím zcela jistě.

Ať už potřebujete dárky pro chlapa k svátku, nebo i k narozeninám, dárek k životnímu jubileu či obchodní dárky pro muže ve firmě - nechte se inspirovat nabídkou dárků od Gusty!

Luxusní alkohol pro jedinečného chlapa - to může být klidně i luxus v nádherné láhvi. Co kdyby také přišlo od něj pozvání na ochutnávku. Přemýšlej o tom! To už pak jen stačí přeci přidat dobrou kvalitní čokoládu, nebo naší dobrou kávu a je to. Na tento den pak bude Petr a Pavel, Pavlík, Pavlíček, Pája, Pavlásek, Pavlas, Petr, Petřík, Petříček, Péťa, Peťka, Petrouš, Péťánek doma opravdu rád vzpomínat. Co já vím ze své zkušenosti z prodejny, všechny naši zákazníci muži taky dárky prostě milují. 

Alkohol jako dárek pro muže. Alkohol dárková balení. Destiláty, lihoviny, bourbon, likéry, rumy, vodky, whiskey, tichá vína, maxi láhve i velmi luxusní alkohol. Tak neváhejte a vybírejte online nebo přímo na prodejně bez objednání.

Svátky letos, tento měsíc, tento týden - kdo má dnes a zítra svátek? Podle Gusta obchod nabízí podrobný přehled svátků a jmenin na každý den. Já osobně moc rád dělám radost sám sobě, stále něco slavím. Pokud jde o svátek, je mi úplně jedno, jestli ho mám já, manžel, tchán, soused, kamarád, známý, někdo z naší brandže, nebo náš  dobrý zákazník, přítel, či jde třeba o důležitý státní svátek.

Hledáte vhodné dárky na poslední chvíli? Ať už potřebujete dárky pro ženu dnes nebo na zítra, k narozeninám, dárky k životnímu jubileu či obchodní dárky - nechte se inspirovat na prodejně podle Gusta. Jiné obchody on-line nestíhají, dopravci nestíhají, všude jen fronty, ztrácí se jim dokonce balíčky s doručením až domů. Bojíte se, že běhání po obchodech v centru hlavního města už nic výjimečného neseženete? Tak už se obávat nemusíte. U nás vždy vyberete něco originálního a zajímavého. V tomto okně je vždy více jak 9 tipů na super dárky, které si zde můžete pořídit i na poslední možný čas. A kdo chce, můžeme je doručit i do dalších 325 měst či přímo na adresu domů! Nebo na více jak 3655 výdejních míst - osobní odběr na výdejním místě je stále a stále moc populární. Spolupracujeme s dopravcem, který provozuje pod svojí značkou nejvíce výdejních míst v Česku a na Slovensku. Pokryté je nejen celé Česko ale i Slovensko.  Všechna námi používaná výdejní místa jsou umístěna v dobře dostupných místech. Do výdejního místa doručíme balík následující pracovní den po převzetí v e-shopu. Pobočku, kterou si sami vyberete nejblíže vašeho domova či tam, kde pracujete. Rychle, moderně, spolehlivě, lacino. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo obdržíte SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů vyzvednout. Tak neváhejte a využívejte naší službu zaslání dárků přesně podle Gusta.

Tady jsi na správné online adrese, jsme kousek od Národního divadla

Svátky v měsíci červnu
Datum Jméno

1. 6. Laura, Laurinka, Laurka, Lauřička, Lara, Lora, Loreta
2. 6. Jarmil, Jarmilek, Jaromil, Jarek, Jára, Jarouš, Míla, Milek
3. 6. Tamara, Tamarka, Tara, Tamuška, Marka, Kevin, Lešek 
4. 6. Dalibor, Dalibor, Daliborek, Dalek, Libor, Bor, Borek, Tara a Fatima
5. 6. Dobroslav, Dobroslávek, Dobroš, Dobra, Dobeš, Slávek, Sláva, Dobroslava a Dobruše
6. 6. Norbert, Norbi, Norbertek, Norek, Nora, Bert, Bertík a Norman
7. 6.  Iveta, Yveta, Ivetka, Ivča, Iva, Ivka, Slavoj, Slavibor
8. 6. Medard, Medardek, Medek, Meda, Méďa, Pěva
9. 6. Stanislava, Stáňa, Stánička, Standa, Stanouš, Stanoušek, Stanka a Anabela
10. 6. Otta, Otta, Ota, Otík, Otíček, Oťásek, Oťas, Gréta, Margita a Gita
11. 6. Bruno, Bruneček, Brunek, Brunko, Brunda, Barnabáš a Brunhilda
12. 6. Táňa, Tonička, Antonička, Tonča, Tony, Tóňa, Tonka, Tonina, Antonie, Antonina
13. 6. Antonín, Antoníček, Toníček, Tonda, Tony, Tóňa, Anton
14. 6. Roland, Rolandek, Rolek, Rolf, Rol, Rolík, Landa, Rolanda a Herta
15. 6. Vítek, Vít, Víta, Vítek, Víteček, Víťa, Vitoušek
16. 6. Zbyněk, Zbyněček, Zbynďa, Zbynda, Zbyňa, Zbyňouš, Zbyhněv a Zbyňka
17. 6. Adolf, Adolfek, Adík, Áda, Adin, Dolf, Dolfi, Adolfina, Ada, a Adina
18. 6. Milan, Míla, Milánek, Milouš, Milec, Milek, Milíč a Milana
19. 6. Leoš, Leo, Leošek, Lešek, Ošek, Lev, Oška, Leon
20. 6. Květa, Květuška, Květunka, Květuše, Květka, Květák a Flora
21. 6. Alois, Aloisek, Alojz, Alda, Ála, Lojza, Lojzíček, Lojzík, Lojzek, Lolek, Lejla, Aloisie a Aloys
22. 6. Pavla, Pavlínka, Pája, Pájuška, Pavluška, Pavlička, Arabela, Zaira
23. 6. Zdena, Zdenka, Zdenička, Zdenuška, Zdenda, Zdeňa, Zdeňule, Sidonie
24. 6. Jan, Jenda, Jeník, Jeníček, Jéňa, Janík, Jano, Janeček, Janek, Honza, Honzík, Honzíček, Dejan
25. 6. Ivan, Ivánek, Ivo, Ivouš, Salome, Fabrizio
26. 6. Adriana, Adrianka, Adria, Adruška, Adřička, Adra, Rianka, Riana, Adrian
27. 6. Ladislav, Láďa, Ládin, Ládínek, Ládík, Laco, Slávek, Sláva, Ladislava 
28. 6. Lubomír, Lubor, Lubomírek, Luborek, Luba, Lubomil, Luboš, Lubomíra
29. 6. Petr a Pavel, Pavlík, Pavlíček, Pája, Pavlásek, Pavlas, Pertr, Petřík, Petříček, Péťa, Peťka, Petrouš, Péťánek, Esmeralda
30. 6. Šárka, Vlastimíra a Vlastimír. -
Podle Gusta Obchod Praha 1 přeje všem co mají svůj svátek, nebo oslavují svátky svých blízkých v červnu vše nejlepší a hodně zdraví! Udělejte také něco pro své zdraví, kupte si něco zdravého pohodlně online, z domova, navíc u nás ušetříte čas a peníze!  Máme otevřeno- to máme dneska hezký den. Pro všechny z vás je tu připravena možnost objednat něco dobrého pro svého nejbližšího i po telefonu. Červen je další krásný jarní měsíc. Hned první den je tu slavný Den dětí. A významných a mezinárodních dní v letos v červnu slaví celá řada. Tak se k nám podívejte nebo zavolejte a něco společně vybereme.  Nejenom všechny červnové svátky, ale jsou tu i firemní party, narozeniny a další příležitosti. Probíhá jarní sezóna grilování a budou tu i další sezónní záležitostí, každý den někdo něco u nás slaví, proto máme pro ně dárky po celý rok.
Je Červen - je poslední měsíc pro děti před prázdninama, kdy přide čas na odpočinek a vysněnou dovolenou. Pro všechny z vás je tu připravena možnost zamluvit si něco dobrého pro svého nejbližšího i po telefonu. 
Seznam státních svátků, které jsou v červnu. Mezinárodní dny v červnu, ke kterým se vám mohou hodit naše dárkové sety, krabičky a či dárková vína. Dárky na slavnostní rauty a slavností příležitosti, pro státní instituce, pro státní podníky, pro státní úřady a úředníky. To se zase letos budeme mít.
 
Významné mezinárodní dny, které se slaví právě v červnu.
1. 6. - mezinárodní den dětí
2. 6. - mezinárodní den čistého ovzduší
4. 6. - mezinárodní den dětí, které se staly obětí agrese
5. 6. - mezinárodní den ptačího zpěvu
5. 6. - den rozvoje a vzdělání dospělých
5. 6. - světový den životního prostředí
8. 6. - mezinárodní den oceánů
12. 6. - světový den proti dětské práci
14. 6. - světový den dárců krve
15. 6. - mezinárodní den odpůrců vojenské služby
16. 6. - den afrického dítěte
16. 6. - evropský den židovské kultury
17. 6. - mezinárodní den proti rozšiřování pouští a sucha
17. 6. - světový den sdělovacích prostředků
20. 6. - světový den uprchlíků
21. 6. - evropský den hudby
21. 6. - den hrdosti
21. 6. - mezinárodní den trpaslíků
23. 6. - mezinárodní olympijský den
23. 6. - světový den házené
23. 6. - osn pro den veřejné služby
26. 6. - mezinárodní den podpory obětem násilí (mučení)
26. 6. - mezinárodní den boje proti drogám a nezákonnému obchodu
27. 6. - den politických vězňů
27. 6. - světový den rybářství
 Máme otevřeno- to máme dneska hezký den
 
Poslední jarní měsíc je tu a bude-li červen pěkný a teplý, bude další měsíc červenec ještě lepší. Jaké je počasí celý měsíc červen? Jaká je teplota vzduchu? Jaká je teplota vody u vás v bazénu? Prší u vás také tak málo, jako loni v červnu? Snad ten letošní měsíc bude lepší. Česká republika a hlavní měso Praha v červnu: Podnebí, teplota a chcete jet k nám do centra hlavního města? Jaké klima má celá Česká republika a jaká je předpověď na celý měsíc květen?

Tak jako každoročně, i letos jedeme celý měsíc Červen na sucho - to znamená, že na prodejně u Suchánků je stále velký výběr drinků bez alkoholu podle Gusta.

Pro mnohé z nás je nepít alkohol už dávno samozřejmost, pro mnoho našich zákazníků ale jen testovací zkouška kdy nepijí alkohol.

Pokud se jmenujete Petr a Pavel, Pavlík, Pavlíček, Pája, Pavlásek, Pavlas, Petřík, Petříček, Péťa, Peťka, Petrouš, Péťánek a patříte mezi ně, tak jste tu správně. Od prvního do posledního června je zde naše sváteční výzva pro lidi, kteří si chtějí otestovat svůj vztah k našeho nealkoholickému sortimentu. Prodej spočívá v tom, že se zde máte k dispozici víno, nealkoholické destiláty, aperitivy, šumivá vína, vermut, šumivá vína kde není ani kapka alkoholu. Proto, pokud máte opravdový zájem, tak se celý měsíc doma ani v práci tento měsíc nedotknete žádného nápoje, který obsahuje alkohol. Asi víte, že to není o ceně, ale je o tom, jestli máte vůli a výdrž alkoholu se nedotknout. Tak co, máte na to? Je to o tom chtít to dokázat, je to o odvaze mít zodpovědnost, je to o tom mít chuť to také zkusit. Podívejte se k nám do sekce Nealko nápoje

Češi doma či v práci pijí často přes míru. I letos proto zde platí celoměsíční červnová prodejní akce naší prodejny, která podporuje tisíce žen i mužů v jejich snaze prověřit jejich vztah k alkoholu a zároveň změnit jejich zaběhlé alkoholické návyky. I vy, pokud chcete, můžete omezit nadměrné pití alkoholu. Pro všechny z vás je tu připravena možnost objednat něco dobrého pro svého nejbližšího.

Svátky a jména on-line, kalendář s místními jmény, jmeniny, svátky. Nevíte, kdo má dnes či tento měsíc svátek, nebo kdy slaví jmeniny vaši přátelé?
 
Červen je v pořadí šestý letošní měsíc. Nejvíce našich zákazníků k nám chodí hlavně v polovině roku. Tak k nám také zajděte. Pokud potřebujete poradit, tak se osobně zastavte a něco společně vybereme.
Nejenom všechny svátky v červnu, ale jsou tu i firemní party, narozeniny a další příležitosti. Probíhá klasická jarní nákupní horečka a budou tu i další skvělé červnové záležitostí, každý den je u nás v ulici nějaká sláva, proto máme hodně dárků i pro vás. Prodej zde.  Bourbon pro každou příležitost - podle Gusta obchod Praha 1Nejsme jen internetový obchod. V tomto domě F. Topič je uvnitř i naše kamenná prodejna. Jsme blízko vás - jsme na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko. Osobní nákup spojený s online objednávkou, osobní poradenství a servis od Gusty prostě vede. Jsme jednička na jedničce v doporučování a v prodeji na doporučení. Dobrůtky na úrovni doporučíme všem

Prague Souvenirs - The Best Souvenirs to Bring Back Home from Prague - Czech and Slovak spirits & liqueurs. Buy spirits from Czech Republic at our shop at the famous house of F. Topic  = righthere

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

  

Výdejní místo je také pro e-shop STÁČÍRNA. Pokud Vám telefon ihned nezvedneme, jsme v danou chvíli zaneprázdnění a hned, jak to bude možné, zavoláme zpátky. Děkujeme za pochopení

PodleGustaObchod.cz-Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz