Zastavte se na naší prodejně Praha 1

Můžete u nás nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem.

Podle Gusta obchod
Národní 9, Praha 1
prodejna je uvnitř v domě

Po - Pá: 12:00 - 19:00 hod.

Provozovatel eshopu www.podlegustaobchod.cz,

je společnost Objednejte u nás s.r.o

Prodejna

arr3Provozní doba prodejny Praha 1Prodejna na Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha... arr3Naše prodejna = podle Gusta ObchodPodle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9,... arr3Inca Botanica na prodejně Národní 9, Praha 1Všechny produkty nakup přímo zde! Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky na... arr3Doručení na druhou adresu - Pošli posly, posly pošli po celé Praze!Kup krásný dárek zde a my ho doručíme jako překvapení na druhou adresu pro obdarovaného. Na e-shop... arr3MALL POINT & UloženkaS radostí vám oznamujeme, že e-shop Mall.cz nově zahájil spolupráci s Uloženkou a naší prodejnou na...

Nejprodávanější

Cena pro vás: 689,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 159,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 762,00 Kč
Dnes

TOP Slevy

Cena pro vás: 789,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 450,00 Kč
Dnes


Dnes má svátek Nina - 24. 10

Máme pro vás přehled svátků na celý tento týden, kdo měl, kdo má dnes, kdo bude mít zítra i pozítří. Dnes má svátek Nina, je 24 října a pro dárky jste tu dobře. Nevíte si rady, co letos vybrat pro svou nejbližší? Pro všechny dívky, dámy máme dárek k svátku ihned na prodejně podle Gusta obchod v centru města. ❤ Dárky doručíme i na druhou adresu po celé ČR ❤

Nechte se také vlákat do našeho domu a vyberte zde dárek k Svátku podle Gusta. 98% zákazníků náš obchod doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost z Uloženka a MALL Point. Jsme jejich oblíbená prodejna a výdejní místo. Osobní nákup spojený s online objednávkou, osobní poradenství a servis prostě vede. Jsme pro všechny na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko.

Jak se k nám dostanete, tady je mapa a souřadnice.

Jak se k nám dostanete - vybírejte zde

Podle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Jako, dárek, pro na zábavu nebo jen tak. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9, vchod do domu je zde, vedle pobočky Raiffeisenbank a lékárnou, na domě je modrá cedule Národní číslo 9, PSČ je 11000 Praha 1. Potřebujte poradit?

Podle Gusta - Národní, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno

Po - pátek, So-Ne a Státní Svátky: zavřeno. Telefon na prodejnu: 776 030 228. Dostupnost MHD: Nedaleko tramvajové zastávky Národní divadlo, linky 6, 9, 18 a 22

Zajímáš se o dárek k svátku, k narozeninám? Jukni do našeho eshopu, klikni zde a

Máme dárek pro Ninu, dnes je 24 října a to má dnes Nina, Ninočka, Ninečka, Ninka, Nitka, Ninuška svůj svátek.

Nevíte si rady co letos vybrat? Pro Ninu máme dárek k svátku ihned na prodejně podle Gusta obchod v centru města. ❤ Dárky pošleme všem i na druhou adresu po celé ČR ❤

Luxusní alkohol jako dárek je na úrovni a chutná všem skvěle. Tak se pro něj zastav. Parádní dobrota plná vůně a chutí, kterou rozhodně stojí za vyzkoušení. K svátku opravdu skvělý kousek. Oblíbený alkoholický dárkový nápoj - pro ženu jen to nejlepší! Vybertepodle chuti a nálady tradiční destilát či pálenku pro každou příležitost. Dárek je na úrovni a chutná všem skvěle. Tak se pro něj zastav. Jaký má dát dárek? Kup jí dobrý alkohol v akci a se slevou.

Svátek slavíš Nino jednou do roka jako připomenutí toho, jaké jméno ti rodiče při tvém narození vybrali. Máme dárky i pro muže, posíláme mu blahopřání k svátku. Jaký vybrat dárek? Kup ji dobrý alkohol v akci a se slevou

Zdravíme všechny dívky a ženy s tímto krásným jménem. Přidejte se také k nim, nakupte u nás v našem eshopu. Zapoměl tu snad někdo na svátky svých příbuzných, blízkých, kamarádek, kolegiň v práci či svých velmi dobře známých? Zapomínáte na tyto důležité události? Pak jste zde správně, máme originální a skvělé tipy na dárky. Díky Gustovi a jeho upozornění, která vám prostřednictvím tohoto přání k svátku posílá s předstihem, se vám trapná situace v podobě zapomenutí na tuto událost již příště vyhne obloukem. I malá pozornost udělá Nince velkou radost, nezaponeň. Ó děkuji ti Gusto, že se tak letos ke každému oslavenci konečně dostane přání k svátku včas.

Pokud chcete, můžete tady přímo tady a teď Nině u Gusty rovnou zakoupit nápaditý dárek v dostatečném předstihu, nebo na last minute - na poslední chvíli.
Jaký vybrat pro ženu dárek? Kup mu dobrý alkohol v akci a se slevou. Dnes - dvacátého čtvrtého října, prosím nezapomenout na všechny holky s tímto krásným jménem! Krásné dárky podle Gusta, Obchod je na Národní 9, Praha 1, máme vše i pro Ninu

Máme nízké říjnové ceny, které i na podzim potěší. Je tu čtvrtý říjnový týden a podzimní měsíc. Prodej dárků se letos v říjnu u nás pořádně rozjel. Máme velký výběr dárků do tisícovky. Máš to u Mě na Národní - odnes dárky k svátku ihned.

Desátý měsíc v roce je tu, aneb - co vybrat pro ženskou v říjnu jako dárek, když nám pomalu začíná čas před Vánoční. Ninu by mohlo potěšit nějaké dobré pití! Všem Ninám přejeme všechno nejlepší k dnešnímu svátku.

Pro koho vybíráte dárek? Každý rok se většina z nás potýká s těmi samými dilematy: jak být originální, trefit se do vkusu obdarovaného, a přitom neutratit moc peněz. Jděte na to chytře!!!! Naše oblíbené dárkové poukázky se výborně hodí pro odměňování vašich zaměstnanců, obchodních klientů i partnerů. Gusta má na místě nabídku nejrůznějších dárků k jakékoliv příležitosti, kterými potěšíte všechny, koho obdarujete. Originální dárek pro oslavence. Zaručeně je zaujmete, překvapíte a i malým dárkem jim uděláte radost.

Svátek má Nina a podle statistik žije s tímto křestním jménem v celé ČR celkem 2 019 děvčat žen. Jedná se o 166 nejčastější ženské křestní jméno. Jméno se docela používá a i u nás v Praze je také dost populární, je používané. Jeho oblíbenost v posledních letech stále více stoupá.

Z informací, které objevil Gusta se jedná o hodně používané ženské křestní jméno podle jmenné statistiky. A některá z nich je přímo z Prahy, některé žijí a pracují v centru Prahy, jedna známá a populární celebrita - modelka k nám do obchodu již chodí. Tak se přidejte i vy, nakupte zde přímo na místě, i bez objednání online. Prodejna má velký výběr alkoholu z celého světa na jediném místě. S vaší domácí ženskou si zde vychutnáte všechny okamžiky života.

Každý den máme pro vás náš TIP na dárek, které jsou podle našeho názoru vhodné jako dárek. Ty nejkrásnější sexy dárky. Jemné potěšení vašich smyslů. Dárky z lásky jsou určitě tím nejhezčím dárkem, jakým můžete ženu obdarovat. Pokud i ale nevíte rady, chcete nechat ve výběru obdarovanému volnou ruku, není lepší varianty, než zakoupit u Gusty dárkový poukaz v předem zvolené hodnotě. Proto všem doporučujeme!! Pokud si nevíte rady, darujte dárkový poukaz. Obdarovaný si jistě vybere sám! Začínáme na hodnotě již 500 Kč, ale náš absolutně nejprodávanější je Dárkový voucher za 1000.- Kč. Poukazy lze kombinovat a skládat. Jedná se tak o perfektní dárek pro kohokoliv. V našem eshopu můžete snadno a rychle najít nápad či inspiraci na vhodný dárek pro svojí blízkou, přítelkyni, zaměstnance či obchodní partnerky.

Jak skloubit dárky a sex? Darujte k svátku Dárkový poukaz! Máme zde několik originálních tipů, co nadělit Nině - obchodní partnerce k svátku. Kvalita, originalita, uměřenost. To jsou hlavní charakteristiky, jež by měl splňovat váš dárek pro ni. A pokud jste podnikatel, umíme po celý rok doručit vašich obchodním partnerkám dárky i na druhou adresu. Co tedy letos mohou muži ženám k svátku darovat? Když čokoláda, tak kvalitní! Čokoláda a pralinky je ideální tip snad pro každou ženu. Skutečná a nešizená čokoláda, to určitě Narcisa, Narcis, Ninočka, Ninečka, Ninka, Nitka, Ninuška a Nina jistě ocení. Na naší čokoládě už při prvním ochutnání poznáte, že je poctivá a nešizená. Umíme zajistit výjimečné blahopřání k jejímu svátku napsané lahodnou mléčnou čokoládou. Až do úplného sežrání umožní obdarované prožít příjemné sladké chvíle. Čokoláda jako dárek, který potěší a osladí život. 

Pralinky jsou vyráběny ručně, bez jakéhokoliv využití strojů a každá pralinka se tak stává svou chutí a tvarem jedinečným originálem. Ruční výroba nám dovolila také přizpůsobit obaly, branding, ale i čokoládu samotnou všem vašim požadavkům.

Sladkosti a čokoláda, pralinky, lanýže, čokoládový dort, caramel, želé, mandlový marcipán a další skvělé cukrovinky na prodejně podle Gusta obchod, v domě F. Topič, Národní 9, Praha 1. Pro pána krále, to je ale pamlsků a sladkostí Nejprodávanější kousek - tmavá až temná hořká 92% čokoláda. Skutečná lahůdka pro čokoládové odborníky.

Medovník na podzim pro ženu k svátku? Bude Nině chutnat medovník dort? Ano - ten od nás určitě bude! A i v letos v říjnu je tu jako dárek náš nejprodávanější klasický medovník natural. Prodejna je pro ženy otevřena každý pracovní den na Národní 9, Staré Město, Praha 1. Jsme uvnitř v domě na Národní třídě číslo 9. Neodolatelná vůně Medovníku - medového dortu natural klasik se kolem Niny bude linout. A jakmile si ho přinese domů a vybalí, může se do něj pustit. Oslaďit si může svůj život sladce medovou delikatesou, kterou pro ni vyzvedni přimo u Národního divadla. Přesně podle mého i tvého Gusta.

Bude mít tvoje svátek? Nevíš co jí dát? Co takhle medový dort? Aneb, jak si pejsek s kočičkou u Gusty objednávají dorty k svátku! Zde najdete naši vlastní inspiraci pro nákup dortu k svátku.

Příležitostí, které si zaslouží dort, je v životě naštěstí dost a dost. Gusta také nabízí medové nejlahodnější dorty pro každou příležitost, pro děti, dort své dceři k svátku, dále narozeninové dorty, svatební dorty, dětské dorty, ale i speciální nápady.

Alkoholické nápoje v říjnu?? A proč ne! Když  alkohol, tak v pěkném balíčku. Dárkový koš je dárek vhodný pro všechny ženy v každém věku a nedá se jím nic pokazit. Tím spíše, pokud dárce alespoň trochu zná chutě obdarované a dokáže podle toho do koše správně namíchat pochutiny. Když obdarovat, tak odpovědně, Gusta přidá spolehlivost! Naše dárkové koše, kazety i balíčky z vybraných výtečných lahůdek ocení každá firma, která hledá vhodný dárek pro své obchodní partnery.

Letošní podzim je bohatý i na úrodu nejrůznějšího ovoce. Ale sběr ovoce už koncem října pomalu končí! Letos, tak jako v loni nás opět hodně zajímají hlavně švestky. Slivovici byste si určitě také měli dopřát. Posílí vaše zdraví i krásu. Náš obchod ho prodává jen v té tekuté podobě. Co s přebytkem sezónního ovoce a jak přivolat sladké vzpomínky na léto? A před příchodem podzimu to chce něco ostřejšího. Podívejte se k nám, do naší nabídky, co se z ovoce podařilo vypálit a nalít do sklenic. V naší ulici najdete nejlepší destiláty z rukodělných českých a moravských palíren.

Ovocné pálenky pro každou příležitost přímo u Národního divadla. Jsme eshop a kamenná prodejna, který vám umožní nakoupit bez čekámí a ihned odnést ty nejlepší pálenky, co se u nás doma i zahraničí pálí. A s tím je také spojené pěstitelské pálení. To, co se v sadech a na zahradách v létě urodí, to se také musí i nyní, v měsíci říjnu spotřebovat. A co se nespotřebuje na přímo, to se dá zkvasit a použije na pálenky. A ne ladajaké. Švestky, jablka, meruňky, třešně, višně, hrozny, hrušky. To je patrně nejčastější ovoce, které palírenští mistři dokážou zkapalnit na lahodný, tekutý mok. Pravé České ovocné pálenky k svátku, destiláty, to je to, na co se celý rok nejvíce těším. Jaká letos byla úroda? Tradice palírenství se u nás na Národní ukazuje v plné palební síle. Díky mnohonásobné destilaci vynikají naše pálenky delikátní jemností. A to oslavencům - ženám chutná. A i u Niny tomu není jinak. I jí mohou učarovat unikátně čisté destiláty. I Narcisa a Narcis to ráda přivoní a oblízne.

Ovocné pálenky jsou oblíbeným artiklem i pro turisty, kteří chtějí odvézt z Prahy osvědčený suvenýr - souvenier from Prague. I o ni moc dobře vědí, který náš nejlepší v sobě snoubí osobité aroma ovoce a chuť. Nejvice nám i jim chutnají ty tradiční, české i moravské. Proto jich tu máme tak velký výběr.

Skvěle to pálí nejedné české i moravské v pálenici, najdete zde dokonce Agnes Kosher certifikát, tradiční je Bartida, lihovar Blatná, likérka Delis, značka Fleret, Golem, nejprodávanější a nejznámější Žufánek. Na prodejně se objeví i nápoje z palírny Radlík, ze Sudličkovy vypalírny, Dobrá slivovice z Českého ráje, Jihočeská z lihovaru Lžín i Poněšice. Zastoupen je tu i Karfíkův Dvůr Koštice, Lihovar Ullersdorf, Pálenice Zubří a mnoho, mnoho dalších.

Destiláty z peckového a jiného ovoce mají v Čechách a na Moravě tradici, stejně tomu je v tradičních alpských zemích. Tam se tomuto lahodnému pité také velmi dobře daří. Prodáváme prémiové ovocné pálenky z Německa, ze Švýcarska, z Rakouska a Itálie od renomovaných výrobců Psenner, Ziegler, Pirchner, Etter a Poli. Ty jsou dobrým dárkem pro opravdové české znalce. Češi, tedy domácí, zejména pražané, ti nejvíce požadují pálenky z českých mini-lihovarů, jen ty nejvyšší kvality a pálené pouze z ovoce. V naší dárkové nabídce také najdete netradiční, průtahové destiláty z kdoulí, jeřabin, z malin, z citronů, z mandarinek, geisty z okurek, je tu průtahová ořechovice, pivní pálenka, kmínka a mnoho dalších. Prakticky vše co teče, u nás máme. Nino, to všechno se musí ochutnat! A u nás ochutnat znamená vypít.

Tento článek je věnovaný všem Ninám. Nejlepší destiláty z rukodělných českých a moravských palíren. Proč je inzerujeme jako skvělý dárek k svátku? Proč se hodí koupit oslavencům nejlepší slivovice, hruškovice, meruňkovice?

Protože když se pálenka nebude hodit Nině, vypije to její muž. Ušlechtilé pálenky, tradičně i netradičně připravené z rozdrcených plodů, bobulovitého, peckové ovoce, nebo jiných částí rostlin chutnají po celý rok skvěle. Skočte si na Národní třídu pro správně vypálený alkoholický nápoj, co máte rádi. U nás se rozhodně nenapálíte.

Tiché, nebo šumivé víno, je také velmi ideálním dárkem k svátku. Ještě lepší je darovat kvalitní víno v exkluzivním dárkovém obalu. A to my prosím máme. Z domova i ze zahraničí. Samozřejmě, že kvalitním vínem můžete odměnit i osobu nejdůležitější - dnešního oslavence. Kvalitní víno potřebuje i kvalitní obal aby se stalo skutečným dárkem. A nejedná se jen o elegantní láhev. Celkový vzhled hraje u nás velkou roli. Ať se jedná o kartonovou krabičku či dřevěnou bedýnku, dřevobox či Maxi velké láhve. Kapitolou samo o sobě jsou pak sady vín. Ty jsme připravili jako průřezové degustační sady vín, regionů i vinařů. Výběr podle Gusta. Ať chcete obdarovat vínem kohokoliv, určitě si vyberete.

A jestli je Ninča abstinent, jestli slečně či dámě alkohol nechutná, či ho prostě jen nemůže, máme i tak skvělé dealko řešení. Pro tyto slavnostní příležitosti je tu rakouské odalkoholizované - dealko víno. V současné době velmi populární víno bez alkoholu, to si opravdu pochutná. A protože už je tu měsíc říjen, ženskou může potěšit lahodné červené nealko vínečko.

Co já bych doporučil zdraví prospěšnou lahvičku a tradiční odrůdový Zweigeltrebe z vinařské oblasti Kamptal. A proč z Rakouska? Protože je strašně dobré a náš online prodej kvalitních vín to může potvrdit. Jsme jedinečný eshop vín na českém trhu, kde si červená vína bez alkoholu vybere opravdu každý. Skvělé a tradiční odrůdy, vybrat jí můžete vínko. Červené odrůdové víno je vhodné k podávání všech dobrých jídel s masem, nebo se pije dobře jen tak samotné. A na tom si popravdě Ninuška opravdu pošmákne. Je to podle mne nejlepší červené bez alkoholu na trhu. A cena? Naprosto skvělá, proto se u nás dveře netrhnou. Červené odrůdové víno k dobrému jídlu, to Narcisa, Narcis, Ninočka, Ninečka, Ninka, Nitka, Ninuška a Nina umí ocenit. Sama dobře vaří a víno má opravdu hodně ráda. Správná kombinace vína a podávaného jídla je velmi širokou oblastí a neexistuje předem daná dokonalá harmonie. Základní předpoklad pro správnou kombinaci vína a jídla nalezneme v harmonii barevnosti, vůní a chutí.

Máme dárky i pro ženu, posíláme jí blahopřání k svátku. Jaký pro ni vybrat dárek? Já fakt nechápu, že na to ti ostatní nepřišli. Ano, skvělé víno, to je základ na slavnostní večer!

Tím, že jsem v samém centru, kousek od kavárny Slávia, tak zde můžete poznat skutečné i neskutečné nápady populárních hereček či jiných známých celebrit, kteří u nás řeší nákup dárků osobně či online. Společným jmenovatelem všech je pak naše káva. A ne ledajaká. Inspirace s vůní kávy!

Zhýčkejte chuťové buňky vaší milé a kupte jí u nás kvalitní, čerstvě praženou kávu. Káva z domácí pražírny, vždy čerstvá. Máme po celý rok, každý den velký výběr čerstvých káv‎. Darujte tedy k svátku kvalitní praženou kávu. Rodinná pražírna, desítky druhů káv podle země původu. Vždy čerstvá a lahodná káva. 100% arabiky, robusty, espresso směsi jen pro všechny ženy, pro všechny milovnice kvalitních nápojů doma či v práci. Nevíte, která jí chutná??

A neváhejte také využít, naše dárkové poukazy pro vaše blízké, jako dárek k svátku. Obdarujte své blízké dárkovým poukazem v libovolné hodnotě. Využití dárkových poukazů je následně možné, jak na našem on-line e-shopu podle Gusta obchod, tak v našem kamenném obchodě. Rychlý a univerzální dárek, lepší než sex jako nejlepší dárek. Univerzální dárkový poukaz pro nákup - na pochutiny, na víno, na delikatesy, na dárkové sety,  vyřeší váš problém s vymýšlením dárku.

Doručení dárku k svátku i na druhou adresu! Kupte dárky Nině u nás a my jí ho doručíme diskrétně, spolehlivě jako překvapení na její adresu.

Dárek pro Ninu, dnes je dvacátého čtvrtého října to má dnes svůj svátek. Máme dárky i pro ženu, posíláme jí blahopřání k svátku. Jaký vybrat dárek? Kup jí dobrý alkohol v akci a se slevou. Krásné dárky podle Gusta Obchod, je na Národní 9, Praha 1, máme vše i pro Ninu. Získej i lepší cenu, výhody a informace jako od Gusty registrovaný zákazník! U mnoha dárků je to dnes nejlepší cena. Kup to u mě a odnes ihned z prodejny.

Blíží se svátek vašich blízkých? Udělejte jim radost originálním dárkem. Svátků slavíme během roku celou řadu. Ten hlavní je samozřejmě svátek podle jména, které najdeme v kalendáři. Jak a jaké ale vybrat dárky pro ženu? Možností je u nás mnoho. Nabízíme dárky pro všechny denní situace. Jsme nejenom kamenná prodejna, jsem i E-shop pro ty, kteří ocení v centru hlavního města dobrou dostupnost, nákup bez čekání na doručení a kvalitu dobrého pití. Alkohol všech značek ze všech zemí si objednávejte online, nebo zajděte přímo i bez objednání.

Hledáte jméno podle svýho Gusta? Zajímáte se o zajímavá jména pro děti? Chcete vědět nejpoužívanější křestní jména podle četnosti. Zajímají vás jména podle popularity? Na našem blogu najdete přehled všech mužských i ženských jmen, které v ČR používají, včetně jejich oblíbenosti. A někdo je na tom úplně nejlépe. Má před příjmením dvě křestní jména, což naše zákony také umožňují.

Blog Svátky našeho eshopu není o tom, že nám máte dát svátek. Obsahuje hlavně náš kalendář svátků, najdete tady všechny Státní svátky, co se státem oslavujeme a kdy má naše prodejna zavřeno, najdete zde všechny další významné dny, o kterých je dobré vědět, a kdy pracujeme naplno. Naše zákazníky rodiče zajímají po celý rok i naše přehledy, kdy mají děti volno, kdy mají školy a školky a zavřeno, najdete tu i všechny letošní školní prázdniny. Tajné dárky mají záruku kamenné prodejny a pokud vaší ženě tradiční a jeden z nejznámějších alkoholů jako dárek k svátku nebude vyhovovat, tak jí ho vyměníme za jiný.

Nina je typicky ženským křestním jménem a u tohoto ženského jména ale hlavně najdeš naše tipy na alkohol dárky, dárky pro ženy, dárky pro děti, dárky pro celou rodinu. Dárky pro manželku či tajnou přítelkyni, dárky pro maminku, dárky pro babičku, dárky pro kamarádku - co to také ráda, dárky pro sestru, alkohol kam se podíváš.

Obchod na Národní 9 Praha 1. Tak přijď sem ke mně a já ti dám slevu! Podívej se k nám, klikni a jsi hned v obraze. Mám tu po ruce také dárky pro všechny příležitosti, vinotéka prodává moravská, zahraniční, portská, šumivá i nealko vína, z cukrárny je tu také káva, čaj, čokoláda a medové dorty, najdeš tu farmářské produkty, oblíbené chilli, gourmet, delikatesy, sušené plody, je tu zdravá výživa. Po celý rok má Gusta na prodej zdravé superpotraviny, prodej lahůdek. Samozřejmostí je výběr ze všech alkoholických nápojů. A co se nevejde do prodejny, má Gusta po ruce ve svém skladu.

Bude někdo ve vašem okolí slavit svátek? Potřebujete na poslední chvíli koupit zajímavý, netradiční a originální dárek k narozeninám, k svátku, k výročí, k Vánocům nebo k jiné slavnostní příležitosti? Destiláty, lihoviny, pálenky, kořalky. Je jedno, jak jim říkáte, u nás na prodejně najdete v dárkovém balení i vše, co potřebujete předat jako dárek.

No, my zde pro vás všechny na online vyhledávačích máme krásné dárky k Svátku. Zajdi k nám rovnou na Národní 9 a kup mu na místě něco hned. Půjde někdo okolo podle Gusta obchod? A ví on vlastně, jaké dárky se ke svátku dávají? Máme tip na dárek k Svátku pro ženu.

Taky jsem rád, taky tě mám rád! Naše oslavenkyně si zaslouží za celý rok od nás nějaký ten super dárek. Blíží se nějaká významná událost vaší kamarádky, sestry, dcery, tety, maminky, babičky či jiné hvězdy ve vašem okolí? To bude ale koukat. Krásný a dobrý dárek.

Luxusní alkohol pro ženu k svátku pro ženu - tak ten nikdy neurazí. Navíc v dárkové krabičce

Nina je velmi tradiční české ženské křestní jméno, a dnes jako oslavenec si snad zaslouží dobré pití! Zaregistruje se v našem eshopu Podle Gusta Obchod na Národní třídě, lepší cena pak bude i pro vás.

Jakým dárkem zaručeně každou ženu oslovíte? - Správně zvolený druh a luxusní alkoholický nápoj pro ženu - to je naprosto skvělý nápad!

Květinu Nině k svátku, to umí koupit každý blbec. Ale vybrat dobrý destilát, to umí jen znalec! Proto pro všechny ženy dobře vybírejte či si nechte poradit. Kupte jen ty správné a jejich oblíbené drinky. A tento dárek bude vaši ženu opravdu bavit. To si nemyslí jenom Gusta, to vím zcela jistě.

Ať už potřebujete dárky pro ženskou k svátku, nebo i k narozeninám, dárek k životnímu jubileu či obchodní dárky pro ženy ve firmě - nechte se inspirovat nabídkou dárků od Gusty!

Oblíbené pití pro jedinečnou ženu to může být klidně i luxus v nádherné láhvi. Co kdyby také přišlo od ní pozvání na ochutnávku. Přemýšlej o tom! To už pak jen stačí přeci přidat dobrou kvalitní čokoládu, nebo naší dobrou kávu a je to. Na tento den pak bude Narcisa, Narcis, Ninočka, Ninečka, Ninka, Nitka, Ninuška a Nina opravdu ráda vzpomínat. Co já vím ze své zkušenosti z prodejny, všechny naše zákaznice ženy dárky prostě milují.

Náš oslavenec si zaslouží za celý rok od nás nějaký ten super dárek. Blíží se nějaká významná událost vaší kamarádky, sestry, dcery, tety, maminky, babičky či jiné Niny ve vašem okolí?  To bude ale Ninuška koukat. Krásný a dobrý dárek - dobré brandy k svátku pro ženu - to nikdy neurazí.

Nitka jako oslavenkyně si snad zaslouží dobré pití! Zaregistruje se v našem eshopu Podle Gusta Obchod na Národní třídě

Nation rum pro Ninu k svátku - Nation Barbados extra old rum z karibiku. Speciální edice řady a oblíbené značky Nation, který byl ponechán delšímu zrání než standardní desetiletá edice, a navíc byl zjemněn ve vybraných sudech po Oloroso a Pedro Ximénez sherry. Tento rum je sladký, plný chuti, s bohatou chutí rozinek, fíků a datlí, a přitom si zachovává lehké tělo a přístupnou chuť, která je typická pro kolonové rumy z Barbadosu. Tento rum si vychutnáte nejlépe pomalu a v klidu, což je podtrhnuto i krásnou karafou, ve které je dodáván. Ideální je buď samotný, kdy vynikne komplexita jeho aromat. Tak Nino, na tvé Zdraví!!!

Nina tento rum miluje, po dobrém dni si dává večer skleničku na vychutnání Tak už víte, proč ji to tak chutná??? Tak se k nám přidejte, prvotřídní rumy odesíláme i k vám domů na adresu celá ČR. Unikátní rumy s historií máme vždy skladem a NA TÉTO kamenné prodejně v Praze.

Nechte se také vlákat do našeho domu a okouzlit se chutí špičkové pálenky. 98% zákaznic náš obchod doporučuje. Mají s námi dobrou zkušenost z Uloženky a MALL Point. Jsme jejich oblíbená prodej a výdejní místo. Osobní nákup spojení s online objednávkou, osobní poradenství a servis prostě vede. 

Alkohol jako dárek je na úrovni a chutná všem skvěle. Tak se pro ni zastav.

Svátky letos, tento měsíc, tento týden - kdo má dnes a zítra svátek? Podle Gusta obchod nabízí podrobný přehled svátků a jmenin na každý den. Já osobně moc rád dělám radost sám sobě, stále něco slavím. Pokud jde o svátek, je mi úplně jedno, jestli ho mám já, táta, manželka, tchán, sousedka, kamarád, známá, spolupracovník, někdo z naší brandže, nebo náš velmi dobrý zákazník, přítel, či jde třeba o důležitý státní svátek.

Hledáte vhodné dárky na poslední chvíli? Ať už potřebujete dárky dnes nebo na zítra, k narozeninám, dárky k životnímu jubileu či obchodní dárky - nechte se inspirovat na prodejně podle Gusta. Jiné obchody on-line nestíhají, dopravci nestíhají, všude jen fronty, ztrácí se jim dokonce balíčky s doručením až domů. Bojíte se, že běhání po obchodech v centru hlavního města už nic výjimečného neseženete? Tak už se obávat nemusíte. U nás vždy vyberete něco originálního a zajímavého. V tomto okně je vždy více jak 9 tipů na super dárky, které si zde můžete pořídit i na poslední možný čas. A kdo chce, můžeme je doručit i do dalších 525 měst či přímo na adresu domů!

Dárky celý desátý měsíc v tomto roce - celý Říjen si posílejte na více jak 955 výdejních míst - osobní odběr na výdejním místě je stále a stále více populární. Naše dárková zboží si můžete vyzvednout na mnoha pobočkách, které nám zajišťují osobní odběry zboží. Máte k dispozici dlouhé otevírací doby, dobrou dopravní dostupnost odběrných míst a hlavně záruku rychlé expedice. My vám dárek a zásilku zabalíme, kurýr si balíček vždy odpoledne vyzvedne a druhý pracovní den, pokud je vše bez komplikací, je zásilka připravena na vámi vybrané pobočce k vyzvednutí. Dopravce vás bude informovat sms i e-mailem v okamžiku připravení zásilky k jejímu vyzvednutí. Využijte možnosti osobního odběru zboží přímo na naší prodejně Praha 1, nebo v jednom z výdejních míst naší partnerské sítě. Seznam výdejních míst v ČR se neustále rozšiřuje.

Kupte něco i u nás, pomůžeme vám vybrat na našem eshopu v naší vlastní kategorii dárků, pro muže, třeba i dárek přítele, svatební dárek, dárek na Vánoce, dárky k narozeninám, dárky kamaráda, dárky pro kolegu z práce, dárek pro šéfa, dárky pro firemní partnerky, originální dárky, tipy na dárky na poslední chvíli, dárky pro všechny mladé kluky, či co koupit na poslední chvíli. Chcete-li vědět kdo a kdy u nás slaví svátek a jaké od nás dostává za dárky??

Tady jsi na správné online adrese, jsme kousek od Národního divadla.

Je potřeba již pomalu začít přemýšlet a promýšlet o vánočních nákupech. Proč ne? Kupte u nás dárky kdykoliv!

Třeba dvacátý čtvrtý říjnový den.

Ano, už je tu první podzimní měsíc a kromě nákupu dárků k svátku je pomalu čas přemýšlet na dárky pod stromeček.
 
Jak ušetřit při nákupu dárků v říjnu? První měsíc posledního čtvrtletí je nejvhodnějším měsícem pro nákup dárků k jakémukoliv svátku. Nejvíce Čechů se připravuje na vánoční nákupy již v říjnu, skoro pětina to nechává až na další měsíc. Na prodejně zatím vládne klid, pohoda, nikdo není nervozní, nikdo nepospíchá. Krásný říjnový čas si vše v klidu promyslet a nechat si třeba při výběru dárků od nás poradit.
 
Hledáte zajímavé podzimní dárky? Krásné dárky pro všechny mohou cvrknout i vaše oči. Nenechávejte to zase až na poslední chvíli. Letos si u nás v klidu a v pohodě nakupte. 
 
Ono se to nezdá, ale Vánoce jsou tu za pár - ano, ano už se nám to blíží!
 
I dnes 24 října u nás vybírejte dárky s láskou. Podle Gusta obchod se snaží mít dárky pro celou rodinu. Jako například pro tatínka, pro babičku, pro kamaráda, pro manželku i pro sestru. Naše prodejna je plná dárků pro všechny! Inspirace ⭐ originální tipy i na podzimní nákupování!
Pro všechny z vás je tu připravena možnost objednat něco dobrého pro svého nejbližšího i osobně.

Svátky v měsíci Říjen
Datum Jméno

 1. 10. Igor, Igor, Igor, Igorek, Igy, Igoš, Gorouš, Ivor a Ivar.
  2. 10. Olivia, Olívie, Olympie, Olivia, Olivka, Livie, Oli, Ola, Olivuška; Ol, Olin, Olík, Olouš, Olivereka Oliver.
  3. 10. Bohuš, Bohumil, Bóža, Božík, Božek, Bohouš, Míla, Milek, Bohoušek a Bohumil.
  4. 10. František, Franta, Fanda, Fanouš, Fanoušek, Franěk, Francek, Fery, Frantík a Evald.
  5. 10. Elza, Eliška, Elis, Ela, Elza, Elka, Eluška, Elina, Líza a Dalie.
  6. 10. Hanuš, Hanek, Hanušek, Hanes a Hanuše.
  7. 10. Justin, Sergej, Justýna a Justina, Justa, Justička, Justýnka.
  8. 10. Taisa, Věroslava, Viera, Věruška, Věrka, Věrunka, Věrča, Věruna a Věra.
  9. 10. Sára, Sárinka, Sárka, Sáruška, Sárina, Zara a Štefan, Štefa, Štefka, Štefánek, Štefík, Štefoušek
  10. 10. Marin, Záboj, Marina, Márinka, Mana, Maruška, Marka, Máňa a Bivoj.
  11. 10. André, Andrej, Andráš, Andy, Andrášek, Androuš, Andrejko i And a Andreas.
  12. 10. Edvín, Marcel, Marcelek, Macek, Macík, Mak a Serafín.
  13. 10. Koloman, Gerald a Renáta, Renátka, Renuška, Renka, Renička.
  14. 10. Agáta, Agátka, Aga, Agi, Aguška, Aguna, Agička, Krasoslav a Háta.
  15. 10. Terezie, Aurélie, Terka, Terezka, Tera, Terezička, Terinka, Réza, Rézinka a Tereza.
  16. 10. Havel, Havlík, Háva, Havelek, Havlouš a Galina.
  17. 10. Despina, Heda, Hedvička, Hedva, Hedička, Heduška, Hedvuška, Heduš a Hedvika.
  18. 10. Lukáš, Lukášek, Luk, Lukin, Lukša, Lukeš a Donovan.
  19. 10. Michaela, Joel a Michala, Michalka, Míša, Míšenka, Miška, Mišule.
  20. 10. Vendelína, Eunika, Vendelín, Venda, Venouš, Véna, Vendelínek, Vendy a Kleopatra.
  21. 10. Brit, Birgita, Bridget, Brigita, Brita, Brigitka, Brita, Gita, Gituška, Rita, Uršula a Voršila.
  22. 10. Sabrina, Korina, Kordula, Sabča, Sába, Sabinka, Sabinka, Inka a Sabina.
  23. 10. Theodor, Teodor, Fedor, Tedy, Toda, Dorek, Tonda a Teo.
  24. 10. Narcisa, Narcis, Ninočka, Ninečka, Ninka, Nitka, Ninuška a Nina.
  25. 10. Vojmír, Kryšpín a Beata.
  26. 10. Ervín, Erich a Erik.
  27. 10. Charlotte, Lota, Charlota, Živan, Charlotta, Šarlota, Živa, Zoja aZoe.
  28. 10. Alfréd a Alfréda.
  29. 10. Silván, Sylva, Silvie a Silva.
  30. 10. Tadeáš, Demeter, Hvězdoslav a Dimitrij.
  31. 10. Volfgang, Stefanie a Štepánka.

Spolu s Alfrédem oslavíme tedy dne 28. 10. - den vzniku samostatného československého státu
na stránce najdete státní svátky a mezinárodní dny.

Státní svátky v měsíci říjnu. Seznam státních svátků, které jsou v říjnu a Mezinárodní dny v měsíci Říjen. Významné mezinárodní dny, které se slaví právě v říjnu.
 1. 10. - mezinárodní den seniorů
  1. 10. - mezinárodní den lékařů
  1. 10. - světový den cyklistiky
  1. 10. - světový den vegetariánství
  1. 10. - mezinárodní den hudby
  2. 10. - mezinárodní den nenásilí
  2. 10. - světový den hospodářských zvířat
  4. 10. - mezinárodní den zvířat
  4. 10. - světový den lidských sídel
  5. 10. - světový den učitelů
  5. 10. - mezinárodní den úsměvu
  8. 10. - mezinárodní den boje proti popáleninám
  9. 10. - světový den pošty
  10. 10. - světový den duševního zdraví
  10. 10. - světový den zraku
  10. 10. - světový den proti trestu smrti
  12. 10. - světový den artritídy
  12. 10. - začíná světový týden kostí a kloubů
  13. 10. - mezinárodní den za omezení přírodních katastrof
  14. 10. - světový den standardů
  15. 10. - mezinárodní den bílé hole
  15. 10. - světový den žen žijících na venkově
  16. 10. - světový den výživy
  16. 10. - světový den páteře
  16. 10. - mezinárodní den proti mcdonald's
  17. 10. - mezinárodní den proti chudobě
  17. 10. - světový den úrazů
  20. 10. - mezinárodní den kuchařů
  20. 10. - světový den proti osteoporóze
  20. 10. - den stromů
  22. 10. - mezinárodní den balbutiků
  24. 10. - světový den organizace spojených národů (osn)
  24. 10. - světový den pro rozvoj informací
  24. 10. - začíná týden za odzbrojení
  31. 10. - den unicef
  31. 10. - světový den spoření
Pokud potřebujete poradit, tak se k nám podívejte a něco společně vybereme. Nejenom všechny říjnové svátky, ale jsou tu i firemní party, narozeniny a další příležitosti. Celý desátý měsíc bude probíhat podzimní nákupní horečka a budou tu i další sezónní záležitostí, každý den je u nás v ulici nějaká sláva, proto máme hodně dárků i pro vás.

 Bourbon pro každou příležitost - podle Gusta obchod Praha 1Prodej zde. Nejsme jen internetový obchod. V tomto domě je i naše kamenná prodejna. Jsme na dobré adrese. Strategická poloha, kam mají všichni blízko. Osobní nákup spojený s online objednávkou, osobní poradenství a servis od Gusty prostě vede. Jsme jednička na jedničce v doporučování a v prodeji na doporučení. Dobrůtky na úrovni doporučíme všem ženám jako dárek pro ženu. Z jejich referencí víme, že jim všem skvěle chutnají.

Prague Souvenirs - The Best Souvenirs to Bring Back Home from Prague - Czech and Slovak spirits & liqueurs. Buy spirits from Czech Republic at our shop at the famous house of F. Topic  = right here