Zastavte se na naší prodejně Praha 1

Můžete u nás nakoupit přímo i bez objednání. Rádi vám poradíme s výběrem.

Podle Gusta obchod
Národní 9, Praha 1
prodejna je uvnitř v domě

Po - Pá: 12:00 - 19:00 hod.

Provozovatel eshopu www.podlegustaobchod.cz,

je společnost Objednejte u nás s.r.o

Prodejna

arr3Provozní doba prodejny Praha 1Prodejna na Národní 9, Staré Město, Praha 1 - Otevřeno Podle Gusta - Národní 9 , Staré Město, Praha... arr3Naše prodejna = podle Gusta ObchodPodle Gusta Obchod Praha 1 - U nás to máš hned. Najdete nás v domě U Topičů, v přízemí domu č.p. 9,... arr3Inca Botanica na prodejně Národní 9, Praha 1Všechny produkty nakup přímo zde! Celý aktuální sortiment ihned na prodej i bez objednávky na... arr3Doručení na druhou adresu - Pošli posly, posly pošli po celé Praze!Kup krásný dárek zde a my ho doručíme jako překvapení na druhou adresu pro obdarovaného. Na e-shop... arr3MALL POINT & UloženkaS radostí vám oznamujeme, že e-shop Mall.cz nově zahájil spolupráci s Uloženkou a naší prodejnou na...

Nejprodávanější

Cena pro vás: 299,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 500,00 Kč
Dnes
Cena pro vás: 50,00 Kč
Dnes

TOP Slevy

Cena pro vás: 869,00 Kč
Dnes
 
Dnes
Cena pro vás: 477,00 Kč
Dnes


Úvod » Z cukrárny » Čokoláda a pralinky

Čokoláda podle Gusta obchod Praha 1

Skutečná a nešizená čokoláda je tady. Prodej kvalitní čokolády nejen v dárkovém balení prodej Praha 1. Co u nás nenajdete: Palmový olej, Lepek, Náhražky kakaového másla, Vanilkové aroma, Řepný cukr, Sojový lecitin, Umělá tužidla, Umělá zahušťovadla, Umělé dochucovací látky, Barviva, Éčka, Geneticky upravované ořechy, mandle a další fujtajbly. Co u nás najdete? Gusta prodává pouze suroviny s nejvyšší známkou kvality. V dnešním světě plném náhražek a chemie vám na přání připravíme opravdu unikátní set pravé čokolády. Při ruční výrobě čokolády, dortů, pralinek česká firma chocolate factory používá pouze prvotřídně vybírané suroviny. V prodeji tedy nemůže chybět i skutečná čokoláda. Náš zákazník tak může poznat, jak voní, chutná čokoláda, která není ošizená!

Čokoláda je vyráběna z čistého kakaového másla, bez jakýchkoli příměsí rostlinných tuků, s třtinovým cukrem místo řepného, s přírodním Bourbon vanilkou namísto vanilinu. Zároveň se zde nepoužívá sójový lecitin. Všechny námi nabízené výrobky jsou 100% bez přítomnosti geneticky modifikovaných organismů. Proto v nabídce budete jen stěží hledat jakákoliv éčka, margaríny, umělá dochucovadla či jiné přídavné prášky.

Pralinky jsou vyráběny ručně, bez jakéhokoliv využití strojů a každá pralinka se tak stává svou chutí a tvarem jedinečným originálem. Ruční výroba nám dovolila také přizpůsobit obaly, branding, ale i čokoládu samotnou všem vašim požadavkům.

Sladkosti a čokoláda, pralinky, lanýže, čokoládový dort, caramel, želé, mandlový marcipán a další skvělé cukrovinky na prodejně podle Gusta obchod, dům F.Topič, Národní 9, Praha 1. Pro pána krále, to je ale pamlsků a sladkostí Nejprodávanější kousek - tmavá až temná hořká 92% čokoláda. Skutečná lahůdka pro čokoládové odborníky.

PROČ ČOKOLÁDA?

Již po mnoho let lidé konzumovali čokoládu pro její stimulační účinky jako je zvýšení energie, stimulace sexuální touhy, a obecné zvýšení chuti do života. Božský nebeský všelék a univerzální lék.“

Dnes, lidé čokoládu obvykle konzumují především, protože ji maji rádi a ta naše jim prostě chutná. Skoro každý z našich zákazníků málokdy odolá naší nabídce a konzumují čokoládu už na pracovišti. U nás se množstvím spotřeby pohybujeme na evropském průměru, což je asi 6 kg na osobu a rok. Asi 55% z nás konzumuje čokoládu několikrát týdně, asi 30% mých zákazníků z nás preferuje mléčnou čokoládu, asi 40% z nás má nejraději nějakou tu čokoládu s oříšky. Mnoho našich zákazníků objednává náš čokoládový dort a čokoládu nejčastěji konzumí jako dezert – 70% čokolády se sní naposezení.

ČOKOLÁDA - NA ZDRAVÍ!

Pouze kvalitní čokoláda je jedním z nejvíce koncentrovaných zdrojů přírodních rostlinných antioxidačních látek, tzv. flavonoidů. Kakaové výrobky proto představují významný podíl příjmu flavonoidů v západních zemích. Flavonoidy mají velmi hořkou až svíravou chuť, což potvrdí asi všichni, kdo někdy ochutnali čokoládu s 99%. Opravdu není sladká a pro někoho tedy není atraktivní!


ČOKOLÁDA A SEXY MOZEK

Konzumace čokolády má bezpochyby vliv na naši nákupní náladu. Z našich registrací vyplývá, že většinu čokolády nakupují naši zákazníci zejména na podzim a v zimě. To naznačuje, že se konzumuje k překonání sezónních výkyvů nálad. Čokoláda také podle některých studií pomáhá zlepšit sexuální výkonnost, ale zkušenosti mých stálých zákaznic a jejich každodenní praxe to nepotvrzuje.

ČOKOLÁDOVÁ PRALINKA - ta skutečně z nejlepší čokolády! A na lepší sex! Dej si jednu denně! Odbourává stres, zlepšuje kvalitu sexu a dokonce se po ní i hubne. Čokoláda je prostě magická cukrovinka. Pozor, kouzelné účinky má na sex jen ta skutečně kvalitní! A jaké tu najdeš druhy?

Hořké, mléčná, mléčný kokos, pictácie, mandlový marcipán, mango, světlý i tmavý nugát, 

Veškeré výrobky s vysokým obsahem kakaa pomohou snížit krevní tlak, nejspíše právě díky flavaniodům, protože mohou změnit produkci zánětlivých modulátorů a rozšiřují krevní cévy v těle, podobně jako omega-3 mastné kyseliny. V případě vyšší konzumace čokolády vyrobené z mléčných s menším procentem kakaa naopak vede ke zvýšení váhy a zvýšenému riziku metabolického syndromu. Čokoláda s nízkým procentem kakaa obsahuje velké množství cukrů a nasycených tuků.

A cena? Za kvalitu a dobrou dostupnost se platí. Za dostupné ceny pro každého a pro každou příležitost, dárkové balení i jako dárek.